Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire illik eredetileg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik eredetileg és hagyományosan baráti/haveri társaságba a párunkkal menni?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki már jópár éve 1-2 havonta összeül az ismerőseivel iszogatni beszélni kivel mi van stb....Nos egy külsőst (legyen az lányok esetében egy pasi vagy fiú esetében az aktuális csaja) mennyire illik ilyen helyre elhívni. Nyílván nem küldenék haza(nem olyanok) de azért érdekel vajon mit gondolnának a többiek.Én például szeretem amikor a számomra kedves emberek együtt vannak mind velem, de talán elsülhet ez úgyis hogy "miért vegyitem a pasizást a haversággal, mikor úgyis ráérek a hónap összes többi napján a párommal lenni..."

Nos?



2015. febr. 14. 18:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
lehet még mindig félreérthető vagyok.....ael akarom vinni csak azt mégse mondhatom hogy ott ne nyaljon faljon mert ő ilyesmi. Egy ilyen jelenetnek lehet ott olyan kicsengése hogy"látjátok nekem van kivel nektek nem" nem tudok róla ugyanis hogy a tövvieknek lenne e valakijük, főképp a fiúkra gondolok akikről már beszéltem
2015. febr. 14. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt egyszerűen meg lehet vele beszélni. Megkéred, hogy ne tegye, Te pedig néha megsimogatod vagy hozzábújsz. A kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.
2015. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vegyes baráti társaságba illik elvinni.

Ha valaki a társaságból piszkálja a párod, pláne azért, mert anno ő akart veled összejönni, az a normális, hogy a párod mellett állsz ki, mert nyilván ő a fontosabb, mint X srác, aki járni akart vele valamikor.

Nyalni-falni egymást baráti társaságban nem illik, hiszen nem azért mentek társasággal, hogy megmutassátok nekik, milyen mélyen ér le a nyelvetek egymás torkán, hanem hogy együtt szórakozzatok. A nyalakodást hagyjátok arra az időre, mikor kettesben vagytok.

2015. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg a barátodnak, hogy társaságban fogja vissza magát - a magam részéről az eddigi barátnőimnek még csak a fenekét sem markolásztam. Szerintem a nyilvános tapizás, nyalakodás baromi közönséges dolog, és egyáltalán nem a többi emberre tartozik.
2015. febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!