Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagi biztonság, lakás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi biztonság, lakás, kocsi kell?

Figyelt kérdés
A 25 körüli lányok elvárják mindezt? Aztán miután elvégzem az egyetemet, honnan szüljek rögtön annyi pénzt?
2015. febr. 14. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Erre az a válaszuk, hogy de hát apukád tud támogatni nem? :D

A 25 körüli nőknek csak akkor legyen bármiféle elvárása, ha neki is minimum az van, amit elvár, illetve felesbe beszállna a lakás/kocsi fenntartási költségeibe.

2015. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akik kiírjàk ezeket a kérdéseket hol ismerkednek??? Én nem ilyen nőkkel ismerkedek, talàlkozok.
2015. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért, milyen nőkkel találkozol? És hol?
2015. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SullaFelix89 ***** válasza:
73%

Mondjuk nem tudom én is 25 vagyok, de azért ha nem is egy saját lakás és kocsi, de egy albérlet fenntartása meg egy robogó összejött saját erőből. Remélem 28-30 éves koromra mire a 25 éves csajok az én korosztályom lesznek a saját kocsi összejön, lakás nem kell saját, mert röghöz kötne.


Azt azért ne várd már el egy lánytól, hogy ő tartson el ha semmid nincs....

2015. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell kösz, mert megvan.

24L vagyok, egyedülálló, nekem mind megvan.

Tehát ha nem is mind, valamilyen egzisztencia az elvárás.

2015. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Néhány ember itt el van szállva. Manapság kitolódik minden. Kb 23 tól kezdenek el dolgozni azok, akik az egyetemről kijönnek. Tőlük hogy lehetne elvárni 25-27 éves korukra, hogy lakásuk legyen, vagy külön fenntartott albijuk, főleg ha párjuk sincs épp, akivel feleznék a költségeket? Minek fizetne sok ember külön albira, ha otthon lakhat a családi házban, vagy lakásban? Akkor már inkább spóroljon otthon, és tegye félre az albira szánt pénzét, a saját lakás céljának önerő részére.

Meg kocsi 25-26 évesen? Mégis miből? Nem mindenkinek kulálok a szülei, hogy a s egge alá rakja mindezt.

2015. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SullaFelix89 ***** válasza:

Ha olyan helyen laksz és munkádban a diplomád szerint akarsz dolgozni akkor muszáj az albérlet, mert különben lakhatsz a faludban boldog munkanélküliként a nagyanyáddal egy szobában.


Áldozatot kell hozni és ha nem tudnak támogatni a szüleid össze kell spórolni a pénzt diákmelóból, vagy bármiből, hogy az első fizetésedig teljen az albérletbe vagy egy szobára a haverokkal közösen kezdetben.


Nem siránkozni kell hanem cselekedni és dolgozni.

2015. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

30 felé a lányok már szülni akarnak (ketyeg az óra), előtte 2-3 év együttélés, hogy tényleg jó lesz-e, esetleg egy csere még, beleférjen ha mégse.

Evidens hogy olyan hapsik spermáját engedik magukba, akik el tudják már tartani saját magukat, a nemdolgozó anyukát és a kiskölköt.

Ez eléggé érthető nem?

Amíg lesz gazdag pasi, addig azt fogják választani, ha meg nincs, mert a másik csinosabb lány elhalászta, akkor rakják lejjebb a lécet.

Ez mindig így volt, az őskorban, a középkorban, a kommunizmuban, miért lenne épp ma máshogy?

2015. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Felix, igazad van egy részről, most nem is magamról beszéltem, csak sokakat látok ilyen helyzetben, hogy nem jutnak egyről a kettőre. És nem azért, mert nem akarnak dolgozni, hanem mert nem jutnak munkához. Tudod, más az, ha valaki Pesten lakik, vagy más megyei jogú városban, nagyobb városban, mint ha valaki Borsodban lakik Kukutyinfalván. Nulla támogatással, nulla háttérrel, nulla eséllyel, mert kb munkában is csak közmunkára lenne esélye. És igen, magas végzettségekkel. Én nem abban az országrészben élek, de ismerek ilyen embert, azért hoztam példának.

Nagyon sokan természetesnek veszik a jólétet 25-30 éves kr körül, de elmondom, hogy ez q-vára nem természetes. Nem mindenkinek van sógora, komája, jó barátja, aki berakja a s egg hü.lye embert is a cégéhez, míg az okosok nem jutnak be, mert nincs összeköttetésük. Aki 300+ at keres, az könnyen vesz kocsit magának 25 évesen, meg akit nyomatnak a szülei pénzzel. És diákmeló sem mindenhol van, más melókról nem is beszélve. Vagy menj el 3 műszakban 80 ezerért robotolni egy szalag mellé huszonévesen? Mire elég az? Meg sem tudsz élni belőle, nem hogy albérletet, kocsit fenntartani. :D

2015. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SullaFelix89 ***** válasza:

Hát 9-es ezt mondom én ha Borsodba születsz akkor nincs mit tenni egyetem alatt összeszorítani a fogad űzni hajtania a gyakornoki állásokat és a diákmelókat aztán az így összespórolt pénzből felköltözni Pestre, vagy ha olyan szakmád van Kecskemétre vagy Győrbe vagy bárhová ahol meló van addig még van keret, mert ha a diploma után 2-3 éven belül nem kapsz állást a melódban kb véged.


Az apuci pénzén menőzőkkel meg ne foglalkozz majd ha nem lesz nekik a papa 40 éves korunkra lesz fordítva is.

2015. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!