Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok akik nem sportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nem sportolnak semmit, miért várják el, hogy egy pasi legyen sportos, izmos, jó felépítésű? Milyen alapon? Az otthon punnyadó, léhák miért várják ezt el, mikor ők nem tudják ezt viszonozni?

Figyelt kérdés

Nem ellentmondásos ez? Alanyi jogon olyat elvárni, amit ti nem tesztek meg?

Nem szeretnék általánosítani, azon hölgyek akik sportolnak nyilván nem is veszik eme kérdésem sértésnek, ugyanis részükről jogos elvárás.



2015. febr. 14. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jó az általánosítás, köszi.

Én nem sportolok és nem is az a fontos nekem. Erről ennyit.

2015. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem sportolsz, nem sportoltok.

Miért nem?

Azért, hogy soha, semmit ne sportolj az már a tunyaság kategória, idővel igénytelenséghez vezet.

2015. febr. 19. 20:38
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Én nem várom el, a dagi pasik jönnek be. Viszont sportolok.

Nem szeretem, ha valaki elvárja hogyan nézzek ki, szeressen akkor is, ha épp meghíztam.

24L

2015. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó a kérdés!


tegnap beszélgettem egy csajjal neten, azt kérdezte már az elején, hogy milyen magas vagyok!

WTF??? Nem mindegy? - kérdeztem. Nem tehetek arról, hogy ekkorára nőttem. (amúgy 170 vagyok)


Megtörtént a képcsere, erre egy disznó fejű, elhízott nővel beszélgettem!


Mire akarok kilyukadni? Arra, hogy ő elvárna tőlem olyan tulajdonságokat is, amikre nincs rá ráhatásom, (pl: legyek 180 magas) de ő még arra is lusta, hogy diétázzon, vagy sportoljon.

2015. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!