Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy erjem el? Milyen modszerekkel tudom elerni hogy bonduljon ertem?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok, a baratom 23. Igen, kicsit sok a korkulonbseg. De jol kijovunk, semmi baj nincs.

Szokott dicserni, sot mindig. Hajtogatja hogy mennyire szep, es csinos vagyok. De en azt szeretnem ha mar meg lenne ertem bolondulva. Mit gondoltok, neha amikor kettesben vagyunk kacerkodhatok neki? Errol ti ferfiak mit gondoltok? Lehetek neha kihivo? Vadoc, rosszkislany?😁

Az a lenyeg, hogy meg szuz vagyok, es azt szeretnem ha minnel jobban akarna engem, hogy kirazza a hideg tolem, annyira akarjon. Lehet, hogy ez beteges, de rettentoen szeretem ot. 2 honapja vagyunk egyutt, o is szeret engem, de nem teljesen ugy ahogy en, szerintem. Mi a velemenyetek?


2015. febr. 15. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs szex akkor ne húzd, mert azzal csak rontasz a dolgon.

Ha jól felhúzod, és nem akarsz szexet vagy otthagy, vagy félre fog kefélni.

2015. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
...valamennyire volt mar szex. De abba hagytuk, es nem szakadtam at teljesen!
2015. febr. 15. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt értem, de csak akkor húzd nagyon ha akarsz is vele szexet, fölöslegesen ne mert akkor csak hülyén és átverve érzi magát utánna.
2015. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akarom, csak vannak ketelyeim

De akarom,kivanom ot:) es azt szeretem, ha belem szeretne ...magamba akarom bolonditani, hogy ne csak arra kelljek neki.

Es nem tudom, ezt hogy erhetnem el:c ilyen csak a mesekben van..

2015. febr. 15. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy beléd szeressen, akkor ahhoz kétlem, hogy bármilyen módszerhez kéne folyamodnod, azon kívül, hogy önmagadat adod. Az már megint más tészta ha szexuálisan szeretnéd, hogy bolonduljon érted(csak akkor ne várd, hogy utána is veled maradjon..). Szerintem semmi jóhoz nem vezet az, ha kacérkodsz vele, húzod az agyát mert előbb-utóbb megunja és vagy otthagy, vagy megcsal, vagy pedig te még felkészületlenül inkább odaadod magad csak azért hogy ott ne hagyjon.

18/L

2015. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Majd meg latjuk hogy lesz, koszonom a valaszokat:)
2015. febr. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!