Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Ti megünnepeltétek a valentin napot? 22/L

Figyelt kérdés
Én csak egy facebook üzenetet kaptam a barátomtól, de mivel Névnapja is van én meg csak egy smst írtam neki. 17.-én leszünk egy évesek, de akkor se leszünk együtt, mert nem lesz itthon. Utólag kellene neki vennem valamit valentin meg névnapra? Illetve egy évesre mit adjak neki? Rossz érzés h külön töltöttük a valentin napot és az egy éveset is úgy fogjuk.
2015. febr. 15. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért sms-t írhatott volna vagy felhívhatott volna, elég karcsú egy fb üzi.
2015. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En irtam volna verset neked, es kuldtem volna egy virtualis kepeslapot is, illetve egy kis aprosagot postan. :) Szerintem ne vegyel kulon evfordulora, eleg csak a nevnapjara. Az evfordulot majd szoban hozd fel.
2015. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hű, hát ez így elég silány megnyilvánulás a barátodtól.

Legalább egy telefont megejthetett volna.

Névnapjára vehetsz valamit, de évfordulóra nem kell.

2015. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem kétszer is felhívott aznap, csak úgy beszélni.

Ha találkoznánk, akkor névnapjára köszönteném, az évfordulóra meg szerintem közösen lenne jó kitalálni valamit (menjetek el valahová vagy vacsi kis ajándékkal). A valentin nap nekem nem fontos, így azt utólag nem firtatnám. Azt meg, hogy a napján sosem jön ki, hogy találkozzunk, már megszoktam.

Szerintem skypeolhatnátok is egyet.

2015. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem unnepeltuk.. Rugby-t neztunk egy uveg borral :D

Egyik evben sem unnepeltem ezt a napot, lenyegtelen, hogy epp kapcsolatban voltam-e vagy sem.. ezen nem tervezek valtoztatni.

26/N

2015. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!