Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már valakivel olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel olyan, hogy még mindig szereti a régi barátnőjét, de mégse tudná vele leélni az életét?

Figyelt kérdés
Szeretem, kedvelem és tisztelem a régi barátnőmet, a szakítástól számítva több hónap elteltével is, de úgy gondolom mégse lenne jó vele leélni az életem bizonyos okok miatt. Nem értem magamat se. Történt már valakivel ilyen?
2015. febr. 11. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mért nem lehet csak alkalmazkodni kell egymáshoz azt kész
2015. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attólfügg. Mik azok a bizonyos okok és mennyi időt voltatok együtt? Vagy ez ilyen egyszer együtt vagyunk, egyszer nem kapcsolat volt pont emiatt?
2015. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!