Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogy hevertek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy hevertek ki egy szakítást?

Figyelt kérdés

hosszú kapcsolatra gondolok, nem csak 1-2 hétre.


eddig mikor vége lett egy kapcsolatomnak kb pár napig sírtam de utána elkezdtem újra ismerkedni. az erőt adott és segített felejteni.


most lett vége 1 hete egy 2 éves kapcsolatomnak amolyan derült égből villámcsapás módjára és nem tudok mihez kezdeni magammal. teljesen nullán érzem magam, még mindig hajlamos vagyok az elérzékenyülésre és nem tudom mit csináljak mi lenne jobb. ismerkedni? nem ismerkedni?


2015. febr. 15. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, a mai lányok hogy heverik ki: szó szerint kiheverik egy discos kötsöggel :) ;)
2015. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Írj rám azt tuti kihevered :)
2015. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hülye vagy

ezen nincs mit kiheverni

legfeljebb az értelmetlen ragaszkodás alibijének elvesztését lehet kiheverni

wait what?

2015. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolatból én léptem ki, én szakítottam, mert már nem voltam szerelmes. Nem volt mit kiheverni, azonnal ismerkedni kezdtem, be is pasiztam egyből. Amikor annak vége lett egy év múlva, az exem szakított, ez az egómnak nem esett túl jól, de aztán ezen is túltettem magam elég hamar. Jött is az életembe egy pasi, de ez komolytalan, és én nem is akarok most ennél komolyabbat.
2015. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem rosszabb volt
2015. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!