Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megbocsájtható bűn, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megbocsájtható bűn, ha a pasim szemembe mondta, hogy más lányok jobban tetszenek neki?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?
2015. febr. 16. 11:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem!Elég bunkó,hogy ilyet mond.
2015. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy vannak nala szebb vagy jokepubb, izmosabb emberek. De mindenkinek rosszul esne, ha a sajat parja tudatna is ezt vele.
2015. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... ha az én barátom ilyet mondana, iszonyatosan rosszul esne és nem tudnék vele folytatást elképzelni. Valószínűleg otthagynám :(
2015. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én otthagynám...

Lehet, hogy van nálam szebb, de szerintem evidens, hogy akivel együtt vagyok, azért vagyok együtt, mert Ő nekem a legjobb, leghelyeseb, leglegleg...

2015. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Buford Tannen ***** válasza:
Nem!ne legyél hülye
2015. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az utolsó három nem olvasta a korábbi válaszodat.

Mivel Te kérdeztél rá így egészen más a szitu.

2015. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeretsz valakit,akkor ő számodra tökéletes,legszebb,szóval ezért én arra tippelnék hogy nem szerelmes.úgy.istenigazából 110%-osan.

de ez csak az én véleményem

2015. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem nagyon meg lehet sérteni ilyenekkel...

Fordított esetben ő hogy reagálja le?

2015. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!