Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtöket más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöket más fiúk fogdossák vagy bármi ilyesmi. Akkor megvédenétek vagy legalább próbálnátok? Vagy elfutnátok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Minden fiú elfutna, véletlenül sem védik meg a barátnőjüket. Sőt amikor 2 igazi férfi összetalálkozik akkor a beszólogatós meg a ,,barát'' ellentétes irányba futnak versenyt.

Tényleg nem szoktak a fiúk egy nő miatt verekedni. A történelemben ilyen még nem fordult elő, csak a futóverseny.

2015. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Azért kíváncsi lennék a barátnőd szerepére is.

Egy nő ha valakit leakar építeni, úgy eltudja küldeni az alakot, hogy többet a szemébe se mer nézni...


Én minden ilyen konfliktus rendezését a feleségemre bíztam, aztán ha már nem boldogult, akkor jöttem én. Volt arccsont törés is... Hiába, van aki semmiből sem ért...

2015. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

- stíröltek utcán - felém fordulva eltakart a csávó elől

- buliban nem akart leszállni rólam egy hapsi - mikor visszajött (piáért ment), határozottan eltessékelte (pedig kb. másfél fejjel magasabb volt a pasek)

- de minden buliban, ha egy degenerált fogdos, vagy csak merőn néz, stb., akkor maga elé terel, helyet cserélünk, ilyesmi


Szóval megvéd, teljes mértékben - verekedni nyilván nem fog, mert 165 cm, de megteszi, amit tud.

2015. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: mielőtt tehetetlen libának gondoltok, én is megvédem magam, csak ő higgadtan oldja meg a problémát, ezért ráhagyom.


Én ugrok, ha sérelem ér, ami nem szerencsés, mert megveretem magunkat.

2015. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!