Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi a probléma egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a probléma egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Azért nem értem mert még sose volt pasim és nem nagyon tetszek senkinek,és tényleg nem tudom miért mert nem vagyok dagadt,se szemüveges,se patis:D

Mint mindenkinek,nekem is vannak bnőim,és ők is szokták mondani,hogy el lehet velem beszélgetni,NEm vagyok valami komoly,nagyon sokat szoktam hülyülni,szóval lehet velem hülyéskedni.:) De azért tudok mélyebb,komolyabb témákról beszélni.Soha nem hazudok és megmondom a véleményemet másokrül ha kell,nem úgy mint egesek h kibeszélik meg minden.Nem vagyok kitűnő tanuló,és még 4 es,se.Mint mindenkinek nekem is vannak hibáim,és bevallom,próbálok rajta javítani amennyre csak lehet.

Külsőmről annyit,hogy nagyon alacsony vagyok,zöld szem,sötétbarna haj...

Szerintetek miért nem volt pasim?Velem van a probléma?



#ktuktz
2015. febr. 16. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16
2015. febr. 16. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ennyi alapján elég nehéz megmondani. Pontosabban mik azok a hibák amiken próbálsz javítani?
2015. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

16 évesen azért még ne temesd magad.


És amúgy a szemüveggel szerintem nem lenne semmi baj sem,sőt.

2015. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

húha hol is kezdjem...

az első dolog hogy amíg nem láttalak meg nem beszéltem veled addig nem szeretnék véleményt alkotni

megértem hogy zavar hogy nem volt még pasid és tudom hogy önbizalom romboló de azt is tudom hogy hülyeség...

Legjobb esetben megúsztál pár átbaszást

leírtak alapján aranyos lehetsz

szólj ha tudok segíteni... :D


17/F

2015. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol írják elő, hogy csak egy fiú kezdeményezhet?


Ezen a kérdésen gondolkodj el, és ha arra jutsz, hogy hoppá, soha senkinél nem kezdeményeztem, akkor itt a gáz. Nem hiszem el, hogy nem kezdeményezett nálad soha senki. Legfeljebb nem akartad észrevenni, tartózkodtál a sráctól, esélyt sem adtál a dolognak. :)

2015. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy elég nyitott, visszahúzódóbb vagy a fiúkkal, vagy nem vagy elég nőies, csak haverkodsz velük, így ők sem kezdeményeznek. Vagy ha nem azt sugárzod, hogy "szabad az út", akkor a legtöbb srác nem fog nálad kezdeményezni.
2015. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!