Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hoz ilyen helyzetbe? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hoz ilyen helyzetbe? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz..


Van egy lány, akivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Mondhatni mindig több volt köztünk, mint barátság, én vettem el a szüzességét (nekem is első alkalom volt), de igazi kapcsolat sose volt. Főleg miatta, mindig azt mondta, hogy neki idő kell, én nagyon szerelmes voltam akkor..

Volt egy fél év, mikor nem beszéltünk, utána megtudtam, hogy összejött valakivel. Aztán én is elkezdtem ismerkedni, mostani barátnőmmel majdnem 2 éve vagyunk együtt. A lánnyal jóban voltam/vagyok, baráti a viszony köztünk, néha dumálgatunk, összefutunk buliban.


1 hete találkoztunk egy buliban, bnőm egy csoporttársa szülinapját ünnepelte, így ő nem volt ott. Sokat beszélgettünk, megemlítette, hogy egy hónapja dobta a barátját. Kérdezte, hogy tudom-e miért? Mondom nem, azt mondta, hogy azért mert rájött, hogy neki én vagyok az igazi, ezután meg akart csókolni, de nem engedtem.


Eléggé kiakadtam, hogy ilyen helyzetbe hozott. Szeretem nagyon a párom, de azt tudom, hogy sose fogom tudni ezt a lányt elfelejteni, még mindig motoszkál bennem valami ha vele vagyok. Viszont kételkedem, hogy ezt komolyan gondolta, úgy érzem úgy van vele, ha azzal a palival nem jött össze jó vagyok én is, vagy csak szórakozik.. Bár megtudtam tényleg ő dobta ki a barátját.

De mégis ott motoszkál a fejemben, hogy milyen lenne vele, annak ellenére, hogy barátnőmet imádom, egy csupaszív lány.


Ti mit tennétek? Én arra hajlok, hogy megszakítok minden kapcsolatot a lánnyal, inkább ne is lássam az életbe többet. Vagy valaki belevágna egy lutri kapcsolatba a "nagy szerelemmel"?

Valamint bnőmnek szerintetek elmondjam, hogy próbálkozott?


2015. febr. 16. 19:39
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mondd el a barátnődnek, jobb ha tőled tudja meg, mintha pletykák során visszajut hozzá (lehet, hogy nem is az eredeti történet), hiszen végülis nem történt semmi, és abban a pillanatban mellette döntöttél. Én nem szakítanám meg vele a kapcsolatot, hanem megbeszélném, aztán ha máshogy nem megy, elválhatnak útjaink. Semmiképpen nem vágnék bele ebbe a "lutri kapcsolatba" 16/l
2015. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!