Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kan társaim! Titeket is szétcsapna az ideg?

Figyelt kérdés
Nemrégiben elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, a dolgok jól haladtak én már elkönyveltem hogy pár napon belül az enyém lesz. A minap egy beszélgetés során kiderül, hogy igazából én csak a második potenciális jelöltje vagyok ugyanis van egy fiú akivel "eszméletlen jóban van" de nem tudja, hogy mit akar tőle de egyszerűen én mégis megfogtam és nem bírná ki ha nem beszélnén és nem volt mé ilyen helyzetben, nem tudja, hogy mi legyen. Ti mit tennétek? Mit kezdjek vele? 19F
2015. febr. 16. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
volt nőm detto úgyan ez, de velem együtt volt, amikor megtudtam sniccerrel bevágtak félig a kisujját, utána csak rám gondolt még egy és fél hónapig kb, (2és fél évet voltunk együtt) Remélem segítettem! :)
2015. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben. Semmi jóhoz nem vezetett. Amikor megmondtam neki, hogy inkább felejts el akkor mondta,h akkor járjunk ( persze ez nem garancia csak én beleuntam) Egy kapcsolatnak nem így kell kezdődnie. Neked kell mérlegelned mennyire fontos a lány. Amúgy szétcsapott az ideg elég rendesen, igen!
2015. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
lapát
2015. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lehet beszerzek egy sniccert.
2015. febr. 16. 23:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne is mond...volt már ilyen velem is. És akkor ne érezze az ember hülyének magát. Aztán a majmot választotta. Majd csalódott és futott hozzám. Akkor meg kinevettem!
2015. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy még most derült ki és nem akkor mikor együtt vagytok, hogy valaki jobban bejön neki.

Azért én is mérges lennék, ennyi belefektetett erő és idő után kiderül, hogy lehet hiábavaló volt minden.

Nincs semmi gond.

Mond meg neki, hogy ha végre döntött szóljon.

Nem dőlj be annak a dumának, hogy milyen jó vagy meg ilyenek.

Had fusson a másik srác után, ne legyél pótlék.

Ilyen helyzetben nem folytatnám tovább.

2015. febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Remènykedj hogy kiesik a másik. A barátom megismerèsekor odavoltam egy srácèrt, ìgy a barátomra nem is tudtam jelöltkènt nèzni. De ő nem tudott róla. Aztán megváltoztak a dolgok ès hálát adok az ègnek amièrt vele vagyok ès nem amásikkal
2015. febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

csak semmi erőszak


a lapát szimbolikus volt!

2015. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Slussz poén: a srác elkeserítően ótvar kinézetű és emiatt még hülyébbnek érzem magam.
2015. febr. 16. 23:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Kolléga. ha eszméletlen jóba van vele akkor lehet, hogy csak barát vagy amolyan 'lelki társ'. Ha meg ótvar kinézete van a gyereknek akkor lehet, hogy csökkennek az esélyei. Valamilyen biztos forrásból meg kéne tudakolnod, hogy most akkor mi a csízió, majd a helyzetnek megfelelően cselekedni.
2015. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!