Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek olvassátok el a beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek olvassátok el a beszélgetést, hogy miért "kapunk" össze mindig ilyen dolgokon, és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

én: te csak a külsőm miatt jöttél össze velem?

csak olvasok egy cikket


Ő: ne olvass hülye cikkeket

Én: csak kérdezem

honnan tudod hogy az?

szóval?


Ő: hát ha ilyeneket kérdezel utána


én: nem válaszolsz?


Ő: de


hát nyilván a külső,ami meglát az ember először


a többit csak utána ismeri meg


ezért hülye a cikk


Én: nem...

azt sem tudod hogy miről szól


Ő: de

valami hülye nő írta ,fogadjunk


Én: hülye nő...

na jó hagyjuk akkor


Ő: na most ne sértődj már meg


Én: de érted azt sem tudod miről van szó

meg sem kérdezed, csak hogy hülyeség meg ilyenek


Ő: femina.hu

vagy mi ez?


Én: nem

látod?

miért vagy ilyen?


Ő: de most ne sértődjmár meg ezen

nem vagyok semmilyen


Én: de ez tök izé


Ő: na, nem izé,csak te veszed megint annak


Én:_indexen olvastam valamit és gondoltam elbeszélgethetnénk róla

de mindjárt lehülyeségezed


Ő: de miért veszed ezt személyes sértésnek?


Én: azért mert akarok beszélni valamiről

és akkor te meg azt mondod biztos hülyeség

mikor nem is tudod miről van szó


Ő: de válaszoltam

nem

úgy mondod,mintha mindenre azt mondanám

látod,hogy megint te kezded?


Én: nem mondod mindenre, ezt nem mondtam


Ő: most ez m indek kell?


Én: csak szerettem volna beszélgetni veled egy témáról


Ő:hát beszélgess


Én: nem kezdek semmit


Ő: nem mondom,hogy hülyeség


Én: de azt mondtad


Ő: és akkor mi van?


Én: jó mindegy hagyjuk


Ő: lépj már túl rajta


2015. febr. 17. 13:13
1 2 3 4
 21/36 Költőnő? ***** válasza:

az ilyen információk eleve azért születnek, h rugózzanak a népek rajtuk. Ha már feltétlen olvasnod kell ilyeneket; elolvasod és át is ugrottad.

Meg mondjuk ne negatívan, provokatívan kezdj egy beszélgetést.

2015. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Szóval arról van szó, ha valami nem tetszik, akkor kiakadok? De mással nem így van?
2015. febr. 17. 13:36
 23/36 anonim ***** válasza:

18. hozzászóló vagyok.

Neked jól esne, ha megkérdeznék, hogy a külső miatt jöttél össze? Ez olyasfajta kérdés, mint például az, hogy nőktől nem illik megkérdezni a kort, a súlyt, stb.

2015. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Hogy én vele azért jöttem-e össze ahogy kinéz? Engem nem bántana ez a kérdés, hanem megmondanám, hogy igen, de nem azért vagyok vele, hanem mert amilyen ember.
2015. febr. 17. 13:38
 25/36 Költőnő? ***** válasza:
ha mindenen kiakadnék ami nem tetszik, már megzápult volna a zzzagyam. (lehet, h így is az már, de nem ettől)
2015. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Valamiért az ilyeneken mindig felkapom a vizet, de közben meg nem akarom. HOgyan változtathatnék rajta? Nem akarom hogy ez legyen.
2015. febr. 17. 13:45
 27/36 anonim ***** válasza:
18. és 23. válaszoló vagyok. Régen összedőlt volna a világ, ha mindenki megsértődne mindenen. És tudod, az efféle kérdések mindenkinek rosszul esnek, még ha nem is mutatják ki.
2015. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
igen, amúgy hajlamos vagyok megsértődni dolgokon, de amúgy ő is. Ebben nagyon hasonlóak vagyunk. Szóval vannak olyan dolgok, hogy tök felesleges dolgokon megsértődünk a másikra. Nem tudom hogyan lehetne ezt kiküszöbölni. Beszéltünk már róla és mi sem tudjuk.
2015. febr. 17. 13:47
 29/36 anonim ***** válasza:

"te csak a külsőm miatt jöttél össze velem? "


Az a beszélgetés, ami így kezdődik, már tud jól végződni.


Ez a mondat ugyanúgy bent van a "soha, de soha ne kérdezd meg a pasidtól" listán, mint az "az a nő szebb nálam?", a "mit tennél, ha meghalnék?" és az "anyám ideköltözhet, ugye?".


SOHA, SOHA, SOHA.


Mind érezzük, hogy ezekre NINCS jó válasz, és ha szeretjük a párunkat, akkor nem kínozzuk ezekkel. Úgyis tudjuk, hogy igen, a külső nyilván számított, mert az alapján tetszettünk meg neki. Az a nő lehet, hogy szebb nálunk, de ha mondtunk volna valami érdekeset vagy kedveset a pasinak, akkor talán észre se veszi, de mindenesetre hozzánk jön haza este. Ha meghalnánk, nyilván szomorú lenne egy ideig, de jó esetben idővel összeszedi magát, és megismerkedik valakivel, akivel boldog lesz. És nem, anyánk nem költözik ide.

2015. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Oké, értem, tehát alapvetően a kérdésemmel volt a probléma. De ilyen "veszekedés" heti szinten két háromszor előfordul. És szeretnék ellene tenni.
2015. febr. 17. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!