Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek olvassátok el a beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek olvassátok el a beszélgetést, hogy miért "kapunk" össze mindig ilyen dolgokon, és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

én: te csak a külsőm miatt jöttél össze velem?

csak olvasok egy cikket


Ő: ne olvass hülye cikkeket

Én: csak kérdezem

honnan tudod hogy az?

szóval?


Ő: hát ha ilyeneket kérdezel utána


én: nem válaszolsz?


Ő: de


hát nyilván a külső,ami meglát az ember először


a többit csak utána ismeri meg


ezért hülye a cikk


Én: nem...

azt sem tudod hogy miről szól


Ő: de

valami hülye nő írta ,fogadjunk


Én: hülye nő...

na jó hagyjuk akkor


Ő: na most ne sértődj már meg


Én: de érted azt sem tudod miről van szó

meg sem kérdezed, csak hogy hülyeség meg ilyenek


Ő: femina.hu

vagy mi ez?


Én: nem

látod?

miért vagy ilyen?


Ő: de most ne sértődjmár meg ezen

nem vagyok semmilyen


Én: de ez tök izé


Ő: na, nem izé,csak te veszed megint annak


Én:_indexen olvastam valamit és gondoltam elbeszélgethetnénk róla

de mindjárt lehülyeségezed


Ő: de miért veszed ezt személyes sértésnek?


Én: azért mert akarok beszélni valamiről

és akkor te meg azt mondod biztos hülyeség

mikor nem is tudod miről van szó


Ő: de válaszoltam

nem

úgy mondod,mintha mindenre azt mondanám

látod,hogy megint te kezded?


Én: nem mondod mindenre, ezt nem mondtam


Ő: most ez m indek kell?


Én: csak szerettem volna beszélgetni veled egy témáról


Ő:hát beszélgess


Én: nem kezdek semmit


Ő: nem mondom,hogy hülyeség


Én: de azt mondtad


Ő: és akkor mi van?


Én: jó mindegy hagyjuk


Ő: lépj már túl rajta


2015. febr. 17. 13:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Te: első körben el kellett volna küldeni a cikket és úgy feltenni a kérdésedet... ami provokatív, de ha ez foglalkoztat akkor miért ne kérdezhetnéd meg?


Ő: Meg kellett volna kérni téged, hogy mellékeld a cikket, mert nem tudja miről van szó. Vagy mondhatta volna, hogy zárjuk le a témát, mert.. Valamint olvasás nélkül lnem kritizálhatta volna se a cikket se az íróját. Látatlanban ítélkezett (persze igaz, hogy a legtöbb ilyen cikk túl sekélyes és sokszor hamis is). Feléd azt a hibát követte el, hogy valójában nem érdekelte mi foglalkoztat téged.

Te még mindig megtehetted volna, hogy azt mondod: Bocs, elfelejtette átküldeni a cikket (belátod a hibádat) átküldted volna a cikket és megkéred hogy olvassa el (újra indítod, most már helyesen a folyamatot). E helyett bevágtad a durcit és semmi nem volt jó amit mondott.



Amikor visszakozott és azt mondta: nem mondom, hogy hülyeség akkor fel kellett volna ajánlanod (min. ez volt a 2. lehetőséged), hogy ok, kezdjünk tiszta lappal. Amint újra úgy mondasz ítéletet, hogy nem tudod miről beszélsz akkor zárjuk a témát.


Egy beszélgetést/kapcsolatot mindig ketten rontanak el. (nagyon kivételes esetben, ha a másik direkt azzal ment bele, hogy kicsinálja a másikat akkor nem.. de még akkor is ki lehet sokszor védeni)

Mindketten buták voltatok. Úgy változhatsz, hogy a durcid ellenére új lehetőséget adsz a másiknak mindaddig míg megint megcsinálja ugyanazt a hülyeséget. Meg úgy, hogy nem mászol bele ezekbe az ún. játszmákba.


Ajánlom, hogy olvasgass az emberi játszmákról - akármennyi idős is vagy.

2015. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, olvasd újra a dialógust!


"te csak a külsőm miatt jöttél össze velem?"


Ez nemcsak provokatív, hanem támadó és vádló kérdés.

2015. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
91%
Neked az a bajod, hogy túl sok szabadidőd van és nincs mivel lefoglalnod magad, ezért unalmadban problémákat kreálsz, aminek szegény barátod issza meg a levét. Kezdhetnél valamit magaddal, hasznossá tehetnéd magad pl segíts a ház körül, tanulj, stb.. és máris nem lesz időd hülyeségeket kitalálni, problémázni ostobaságokon.
2015. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszi 31-es hozzászóló, ez hasznos volt. Igen, én is sejtem, hogy ketten rontjuk el. Többször beszéltünk róla, hogy amúgy jól megvagyunk csak ilyen idióta dolgokkal rágjuk egymást, ami nem jó. És az a baj, hogy ha megkérdezem, hogy mit gondol megoldásnak, akkor ő nem tudja. Úgy érzem nekem kell okosabbnak lenni a kapcsolatban. Ezért is kértem tanácsot, hogyan tegyem.
2015. febr. 17. 13:59
 35/36 anonim ***** válasza:

Tipikus semmiről nem szóló idióta beszélgetés!


Örülök, hogy nálatok ebben ki is merül a kommunikáció.Inkább dugjatok szerintem és ne beszélgessetek,nem éri meg!

2015. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Egy nogyulolo a baratod. Lenezi a noket. En nem jarnek ilyen mentalitasu emberrel. Szerintem rugd ki. Tiszteletlen is Veled. Az itt valaszolok nagy resze nogyulolo.
2015. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!