Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ilyen helyzetben? Jogosan kérem?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt a születésnapom, a barátnőim nem értek rá, későbbre megbeszéltük, hogy megtartjuk.

A barátom csak akart valamit csinálni mert hát csak születésnapom van, így elhívta a haverját. Aki hozta a vadi új barátnőjét. Nem is lett volna gond, ráadásul nyertem két jegyet az egyik szórakozóhelyre. Ők nem akartak bulizni, szóval úgy terveztük hogy mielőtt a szórakozóhelyre megyünk, velük találkozunk egy pár óra erejéig, iszogatunk valahol.

Hát ebből számomra borzalmas este lett...

3 órás késéssel értek hozzánk a haverék, a csaj nem akart sétálni a pub-ig, de nyavajgások közepette elmentünk... Na ott aztán egész este a haver és a barátom "kalandjait" hallgattuk (beleértve csajok és stb ivászatok évekkel ezelőttről).

A csaj nem akart kommunikálni, a fiúk egymással beszéltek, mi ezekről semmit nem tudtunk, csak néztük, mert a vicceket csak ők értették.Én csak ittam és ennyiben kimerült a dolog. Egy ismerős befutott, vele kicsit beszélgettem, ő meg csodálkozott hogy elvileg szülinapom van...

Mondtam többször hogy unatkozom, menjünk. De nem. KB 2-3óra telt el így.

Nagy nehezen elindultunk kettesbe a szórakozóhelyre, ahol közölték hogy telt ház van, korábban kellett volna jönni, szia... Buktam a két jegyet. Valahogy fel is dühített a dolog és el is keserített. Ritkán tudom tartani a születésnapomat, főleg hogy meló,suli... Örültem volna ha valaki hozzám is szól, szerettem volna én is jól érezni magamat...

Így megmondtam a barátomnak hogy legközelebbi hétvégén jön nekem két jeggyel. (nem nagy összeg) Teljesen felháborodott, hogy szerinte nagyon jó este volt, csak a szórakozóhely maradt ki na és?


2013. okt. 18. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeség bevasalni rajta azt a két jegyet. Ha nem érti meg a helyzeted, akkor inkább egy viszlát kellene neki... : )
2013. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem se kérd el a jegy árát, mert kicsinyes dolog, ráadásul te nyerted a jegyet, tehát nem adtál ki rá pénzt. a barátod amúgy bunkó volt, és önző, szülinap ide vagy oda. én inkább ezt mondtam volna el neki.
2013. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kétértelműen fogalmaztam, bocsánat, arra céloztam, hogy legközelebb igenis elmegyünk és kérek egy normális születésnapot utólag, mert én teljesen be voltam zsongva hogy nyertem, megyünk, hú :)

Főleg, hogy a haverék egy üdítőre se hívtak meg és a pohárköszöntőnél nem boldog szülinapot volt hanem hogy ők sokáig legyenek együtt...

2013. okt. 18. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon gáz, de az még gázabb, hogy a barátod nem érezte, hogy nem érzed jól magad? hogy szülinapos létedre nem rólad, hanem róluk szólt az este?
2013. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!