Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok, egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátnőm valami miatt panaszkodott, munkahelyi dolog, reagáltam rá, amire kiakadt. Kérdeztem tőle, hogy mégis mit vár, ha mond valamit, arra lesz reakció. Erre azt mondta, hogy csak hallgassam meg, nem kell reagálnom. Valami olyasmi volt, hogy nem tudja a feladatát ellátni maradéktalanul, erre reagáltam, hogy mivel ez a munkája, oldja meg.
2015. febr. 17. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az építő kritikát se mindegy hogyan adod elő... Ne légy f4sz, máskor próbáld meg máshogy adagolni... nőkre nem hat a vulkáni logika.
2015. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy mondtad, hanem AHOGYAN. Kritikát is meg lehet fogalmazni normálisan, hogy építsen, meg úgy is, hogy a másik falnak/neked menjen tőle.


De valóban nem mindig kell feltétlen reagálni, néha elég, ha meghallgatod és kész.

2015. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!