Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha aranyér miatt nem lehetne szex?

Figyelt kérdés
Munkában előfordul, hogy nehéz dolgokat kell emelnem, ezért néha kijön az aranyér. Kérdés, hogy ezt a férfiak egy kapcsolatban mennyire tolerálják. Undorodnátok, ha a barátnőtöknek lenne?
2015. febr. 17. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem az aranyérrel van a baj, hanem a munkahellyel. Én attól undorodnék.
2015. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól miért nem lehet szex?
2015. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon csúnya, akkor igen, zavarna. De miért nem keresel másik munkahelyet? A mostani nyilvánvalóan nem megfelelő a számodra.
2015. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
Ilyenkor azért felmerül a kérdés, hogy fogászati/gégészeti kezelés alatt állsz-e...
2015. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban nyilván időlegesen előfordul, hogy valamelyik fél egészsége nem teszi lehetővé a szexet. Másfelől az aranyeret lehet kezelni, ha mást nem egy pici, ambuláns műtéttel.
2015. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha már egy párkapcsolatban egyik félnek a szex ennyit számít, hogy nem is törődik a másik egészségével, akkor ott nagy bajok vannak és szerintem a kapcsolat szó aligha illene rá.

Keress orvost az a legfontosabb és nézz másik munkahelyet vagy pedig szólj a főnöködnek erről. Biztos létezik megoldás.

2015. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"enkor azért felmerül a kérdés, hogy fogászati/gégészeti kezelés alatt állsz-e...


A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. "


Igen, ilyesmire gondoltam :D

2015. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Őőő, csak én nem látom az összefüggést? A hüvelynek mi köze az aranyérhez? Szerintem, semmi.


Ha meg análisan akarod, akkor valóban nem lehet. De szpni még igen.

2015. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8:

Erre utaltam én is a #2-es kérdésemben, bár nem tudom ki pontozta le ...


Már csak azért is, mivel párom szült háromszor, így volt is aranyere ... Valóban olyankor az anális szexet hanyagoltuk, de azon felül :-P

2015. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként szintén volt aranyerem, 100%osan megérteném. Viszont elküldenélek egy proktológushoz, nem a szex miatt, magad miatt. Ma már az enyhébbekre csak felraknak egy gumigyűrűt, ami persze egyszer nagyon fáj, de utána akár örökre is megszabadulhatsz tőle. A komolyabb pl nem muló vérzéseseket meg lézerrel műtik, ami azt jelenti hogy még aznap,esetleg másnap hazamehetsz és szintén megszabadulsz tőle. Idővel egyre rosszabb lesz, és van az az állapot amit már nem viselsz el és a sebész is azt mondja hogy vágjunk bele….
2015. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!