Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok párkapcsolatra való?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok párkapcsolatra való?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok. Néha úgy érzem hogy jó lenne ha lenne valakim nekem is. De mihelyt ismerkedésről van szó egyből megijedek. Mert azonnal jönnek a feltételek, az elvárások, a szabadság elvesztése,. Nem birnám ki ha bármiben korlátoznának, ellenkezőleg, nekem olyan kapcsolat kéne, amelyben a párom támogat, megerősit érzelmileg, lelkileg, de

2015. febr. 17. 14:15
 1/10 Hanariko ***** válasza:
Az a normális párkapcsolat, amiben segítitek, támogatjátok egymást, nem az, amiben korlátozzátok. Nincs veled semmi probléma.
2015. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
éretlen vagy,vagy ki növöd vagy nem,de addig semmiképp nem való kapcsolat.
2015. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első körben döntsd el, hogy mit akarsz. Ebben az állapotodban ne erőltesd.
2015. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. nem vagy magányos, amíg tudsz kihez beszélni, azt szögezzük le.

2. csak félsz az elköteleződéstől, kort nem írtál így pontosan nem tudom miért.

3. ugyan így érzek én is!;) de nem variálom túl, ismerkedem és ha lesz akivel elkötelezném magam kapcsolat szinten miért ne. inkább élvezd ki és dolgozz az ügyön. 24/f

2015. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a, nem vagy még elég érett

b, csak várod a csodát és nem teszel semmit

c, nem találtad még meg a megfelelő személyt

2015. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ:


Mik a feltételek? :attól függ mi az. Nekem is van ilyen. Soha nem kezdtem pl dohányossal, vagy nálam alacsonyabbal.


Mik az elvárások? Légy hűséges? Törődj a pároddal? Áldozz rá az idődből? Ne csak szexre használd? Ezek teljesen alap dolgok. (Annak kéne lennie)


Mit értesz a szabadságod elvesztése alatt? Azt hogy lesz állandó párod, és mellette vígan össze akarsz feküdni másokkal is? Ha így van, akkor nem vagy nem vagy érett egy komoly kapcsolathoz.

Ilyen esetben nyitott kapcsolat kell, de akkor a partnered is lefeküdhet másokkal. Tehát ugyanannyi joga kell legyen, mint neked.

2015. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
javítva : akkor nem vagy érett
2015. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szabadság elvesztése : meg mondja hogyan öltözködjek például, mit tehetek mit nem, nem mehetnék sehová az engedélye nélkül, féltékenykedne, talán még meg is akarna változtatni. Feltételek alatt azt értettem, h nekem mindig szépnek kell lennem, de ő mindegy h hogy néz ki. Elvárások, pl. elvárja h reggeltől estig csak arra várjak, hogy ő mikor mit óhajt, s én máris ugrok, teljesitem, ha akarózik, ha nem. De ő kisujját sem mozditaná értem. 28 L
2015. febr. 18. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Nos ha ilyesmikre gondolsz... akkor azt mondom, hogy olyannal, aki meg akarja szabni mit vegyél fel, kivel hová mehetsz, és elvárja hogy csak körülötte forogjon az életed, egy beteg ember, és ilyenekkel nem hogy nem jó összejönni, nem is szabad. Amint valami jele van annak, hogy ilyesmikben korlátozni akar, ilyen elvárásai vannak, ott kell hagyni.
2015. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg ne mondja meg, hogy hogyan öltözködj, csak módjával mondja meg, hogy mit tehetsz és mit nem /persze te is szóvá teheted, ha neked nem tetszik valami, így korrekt/. Azért nyilván jól esik, ha neked is beszámol arról, ha megy valahova, egy párkapcsolatban azért alap, ha megvan a bizalom, jó tudni, hogy a másik merre kóvályog, persze ez is oda-vissza történjen. Féltékenykedés azért valamilyen formában a kapcsolatok jó részében jelen van, persze itt majd megy a hápogás a bizalom, meg blabla, de egy normális fokon nekem ffi létemre is jólesik egy lánytól, érzékelem, hogy igenis érdeklem. Megváltoztatni mindenki meg akarja a másikat, ez a csiszolódás vagy sikerül, vagy nem, erről szól a szerelem. Alap, hogy azért tartsátok a formátokat, de ez a csajokra is jellemző, hogy bizony, ha biztonság van, szeretik elhanyagolni magukat. A tenni egymásért megint egy kétirányú dolog, ez megint menet közben derül ki, előre nem tudhatod, világos, hogy nem rabszolga szeretnél lenni. Szerintem nagyon precíz akarsz lenni, számításba veszel mindent, de közben elveszel a részletekben és az élet szélsebesen robog el melletted.
2015. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!