Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetek a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek a legjobb barátommal? De mi van ha nem működik? örökre elveszítem?

Figyelt kérdés
7éve ismerjük egymást..de messze lakunk és így nagyon ritkán találkozunk. Viszont most volt 1 7vége, ami mindkettőnknek szabad volt..és együtt töltöttük. A barátságtól kicsit romantikusabbra sikerült.(Nem volt szex, de együtt aludtunk, összebújva). Azt nem tudom elképzelni, h járjunk, de hiányzik az ölelése...(22éves lány vagyok)
2008. aug. 23. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyanígy volt. a legjobb barátommal összejöttem, az volt a jó h mindent meg tudtunk beszélni egymással, tudtam h nem csalna meg, nem verne át, jól ismertem őt,viszont nem volt túl szenvedélyes , mivle ugye régóta ismertük egymást. 2 évig voltunk együtt. utána szakítottunk. aszerelem kihűlt, de barátság megmaradt. csak utána egy kicsit fura volt...:) de ha szereted őt, és úgy érzed h ő is téged, miért ne jönnétke össze?:) sztem próbáljátok meg :)
2008. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevált. 2 és fél éve vagyunk együtt előtte a legjobb barátok voltunk. Mi 6 éve ismerjük egymást, 4 évig ő volt a bizalmasom, vele bármint megtudtam beszélni. Ez most is így van, annyiban változott meg, hogy féltékeny, de hát ennyi kell. Már az esküvőt tervezzük.
2008. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonlo elmenyem (fiu vagyok), osszebujva aludtunk, oszinten szolva meg meg is kivantam, orultem volna, ha lett volna valami. De igy utolag tudom, hogy hatalmas butasag lett volna, most nem tudnek ugy, baratomkent ranezni.


De ha komolyan gondolkodsz rajta, miert nem beszeled meg vele? :-) Mondd el neki, hogy neked nagyon jo elmeny volt, szeretned, ha lenne meg ilyen es az is felmerult benned, hogy mi lenne ha ... Aztan kiderul, hogy o hogy elte meg es mit gondol! :-)

2008. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld meg vele a dolgot, ne rágódj rajta.

Ha mint férfi nem tetszik, akkor azt is beszéld meg vele, hogy a csak alkalmi kapcsolatban benne lenne-e, mint a barátság kiterjesztésében. Ha tényleg olyan jó barát, akkor nemleges válasz esetén sem sértődik meg.


Nekem is van ilyen kapcsolatom, szintén messze lakunk, és mint jó haverok elmentünk együtt kirándulni 4 napra, akkor nem volt semmi egy harmadik személy miatt, de utána a legelső találkozáskor megbeszéltük, hogy komoly kapcsolatot nem akarunk egymással, de mivel komoly partnerünk nincs, el nem kopik, miért ne csináljuk. Mint nő nem tetszik, és ezért a szex sem tökéletes vele, de értékelem, hogy olyan aranyos velem, és néha az egészet végigröhögjük, ahogy jönnek a poénok a humoros helyzetekből. (Más nők mindig halálosan komolyan veszik a szexet, és ha elsütöttem egy viccet, akkor megálltak, elgondolkodtak rajta, kiestek a ritmusból, és lehetett náluk elölről kezdeni.)

2008. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, ha régota ismeritek egymást és nagyon jó barátok vagytok akkor inkább ne kisérletezz... A barátság mindennél fontosabb, föleg ha régi és bizalmas. Nem érdemes kockáztatni.

Morena

2008. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mi szerelmünk sem lenne szenvedélyes, de jól meglennénk, csak ki tudja meddig, és távkapcsolat lenne... elmondtam neki, de ő is vívódik..igazából ő nagyon szeretné, mert ő azt mondja, h neki én vagyok "A nő", de én nem tom.. és persze azt akarja, h döntsek én.. csak nekem meg mást mond az eszem, mást a szivem és mást a vágyaim:S
2008. aug. 23. 19:01
 7/8 A kérdező kommentje:
És én szeretnék még egy kicsit bulizni, viszont ő féltékeny tipus..és nehezen viselné.. meg..áá ha ez 4-5év mulva lenne, akkor nem gondolkodnék..de most.. (egyébként ő 27..nyilván komoly kapcsolatot szeretne.) nah és a 3. variáció, h szexelünk, csak úgy..de nekem nem hiszem, h az menne, "csak úgy".. tuti, h akk elmélyülne érzelmileg is..és akk megint az első problémánál járunk.. Jajj..
2008. aug. 23. 19:05
 8/8 anonim válasza:

Mi megpróbáltuk. 7 éves együttjárás lett belőle, amiből megjegyzem 4év távkapcsolat!, és már 1éve házasság!

Bátraké a szerencse ! :)

2008. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!