Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lassan vége lesz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lassan vége lesz, vagy csak én reagálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nemrég megimertem egy srácot itt a neten.Barátságnak indult,de aztán több lett belőle. Kezdetben minden jó is volt,de most egy hete valami megváltozott. Egyre ritkábban beszélünk,mert mindig van valami akadály...,nála. Amikor épp "együtt" vagyunk,akkor sokszor mondja,hogy szeret,és hiányzom neki és csak én számítok...,és tényleg őszintének is tünik. De aztán valamiért állandóan el kell rohannia..,egyre kevesebbet van velem. Régebben órákig dumáltunk,most van hogy csak 10 percig... Lehet csak tényleg zűrös most az élete,de néha mégis azt érzem,hogy már nem akarja ezt annyira... Szerintetek csak túl reagálom???
2010. febr. 12. 07:38
 1/8 anonim válasza:

Sya 1 én nem hiszek ebben a netes kapcsikban (msn...stb)

Persze ha már taliztatok szeméjesen akkor teljesen más a szitu....de én ugy gondolom hogy vagy csak azért beszéltek egyre kevesebbet mert már nincs miről dumcsizni neten keresztül és ez számára kínos vagy a másik oldal hogy még nem szeret hisz hogyan is lehet bele szeretni valakibe neten keresztül!

2010. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha túl reagálod tuti vége lesz. szerintem nem érdemes aggódni. ha már tényleg gáz van akkor meg vedd elő a praktikákat (az nem derült ki számomra hogy fiú vagy-e vagy lány, de inkább lányra tippelek:), szóval ne reagálj egyértelműen, inkább trükkösen:D persze, csak ha fontos neked ez a kapcsolat. ha pedig nem annyira, akkor meg azt mondom nem érdemes ilyesmivel foglalkozni, lépni kell... na hát szerintem ennyi.
2010. febr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A netes kapcsolat csak egy jó buli, és ritka esetben válik szorosabbá.
2010. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy már nincs miről beszélnetek a neten, de, sajnos az is elképzelhető, hogy van neki valakije, akivel személyesen is együtt tud lenni, nem csak virtuálisan!


Az első hozzászólónak!

Igen is létezik netes kapcsolat és bele lehet valakibe szeretni úgy, hogy nem is találkoztál vele! Én amikor megismerkedtem a férjemmel több, mint 2 hónapig beszélgettem vele és még csak azt sem tudtam, hogy ő hogy néz ki, de ekkor már szerelmes voltam! Ennek már 3 éve és azóta férj és feleség vagyunk, jah és még mindig nagyon boldogok!

2010. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Nekem nagyon fontos ez a kapcsolat,nem szeretném elveszíteni. Habár még nem találkoztunk,én tényleg szeretem. Lehet igazatok van,hogy nincs miről beszélnünk,hogy esetleg megunta a dolgot,de akkor miért nem zárja le? Nem úgy lenne tisztességes? Rákérdezni persze nem szeretnék,hisz ha nincs igazam,akkor ezért fogom elveszíteni. De hogy lehetne ezt másképp kideríteni?
2010. febr. 12. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz rá! Van okod rá és megtudod magyarázni! elmondod neki szépen, hogy az utóbbi időben nem úgy viselkedik veled, mint ahogyan azt már megszoktad és szeretnéd tudni az okát! ebben nincs semmi rossz! ráadásul én úgy gondolom, hogy az őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban, sokszor megmenthet mindent! Egyébként, elképzelhető, hogy csak nem akar megbántani téged és inkább úgy gondolta, hogy hagyja teljesen ellaposodni a dolgot, amig te magad is elfelejted őt! persze ez csak feltételezés!


utolsó hozzászóló

2010. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én ha már nem tudtam miről beszélni a leányzóval msn-en gyakran inkább leléptem, még mielőtt kínos csend alakult volna ki. nem szeretem az ünneprontást, de tényleg jobb ha túlzottan nem éled magad bele a dologba. attól még elsülhet jól, de esetleg mégse, legalább nem olyan kellemetlen. nekem legalábbis az volt sokáig. esetleg ha nem laktok áthidalhatatlanul messze egymástól, elkezdhetnéd adagolni egy találka lehetőségét.
2010. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült tisztáznunk a dolgokat,szerencsére csak én reagáltam túl... :)
2010. febr. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!