Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a pasival.

Eleinte még szexeltünk, de aztán egyre ritkábban, és egyikünknek sem volt jó.

Majd közölte hogy hagyjuk rá,nem akar komoly kapcsolatot.

Nem ellenkeztem, hisz így én sem láttam értelmét hogy folytassuk.

Ezt követően sűrűbben keresett és érdeklődött felőlem, amit nem tudtam mire vélni. Mígnem, .. nagyon szeretne velem találkozni, és csak az a beszélgetés jár a fejében ... Rövid beszélgetés után úgy döntöttem kap még egy lehetőséget.

Most az van, hogy keres minden nap, többször találkozunk, együtt alszunk, szeretünk egymás társaságában. .. viszont idén még csak 1x szexeltünk (ami brutál jó volt).. úgy hittem hogy ez után sűrűbbé válik.

Az az igazság hogy ezen a téren a kommunikáció köztünk megszűnt létezni. Én beszélnék róla, de Ő olyan furi.

Akkor mi a francnak akar találkozni, és mért nem akar szexelni??

Tuti nincs senkije, ... talán inkább az exe miatt ilyen lelki nyomorék (mert dobta a csaj, de annak már több mint fél éve), mert mondott vmi ilyesmit.

Akkor mi értelme van ennek!?

Igazából azt gondolom én vagyok a hülye hogy még húzom vele :/

Vélemény??


2015. febr. 18. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem. Majd én szexelek veled
2015. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerelmes lett beled. De nem akarja elismerni. Szoval a kapcsolatotok komollya valt szerintem.
2015. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!