Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak együtt 20-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak együtt 20-on éves fiatal és csinos lányok olyan férfiakkal akik legalább 18-20. + évvel idősebbek náluk?

Figyelt kérdés

Ennyire fontos a lifestyle,a luxus,a drága ruhák és a kozmetikumok,az utazás és a pénz?

Nagyon szép fiatal nők akik sokkal idősebb (sokszor Kvazimodot megszégyenítően ronda) férfiakkal vannak együtt. A különböző közösségi oldalakon szinte már csöpög a szerelem és a romantika, erőltetten.Miközben büszkén fotózzák be a drága ruháikat,az utazásaik pillanatait, a pasijuk luxusautóját,a lakásukat de még a styleos salátájukat is.

Ennyire fontos a lifestyle luxusélet hogy idősebb pasik játékbabája lesznek? Nem tudnák saját maguk elérni ezt az életszínvonalt vagy annyira szegény környezetből jönnek hogy esélyük se lenne más módon ilyen körülmények között élni?

Van egy csomó rendes 20-on éves srác aki nem talál barátnőt, mert nem tudja ezt a lifestyle életmódot biztosítani..


2015. febr. 1. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az élet igazsága: a lányok 95%-a a pénzre hajt. Ők maguk sem ismerik el, mert maguknak is hazudnak XD
2015. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LIFESTYLE LIFESTYLE LIFESTYLE PLSSS :'((8
2015. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsika hogy beleszolok de nem minden no/lany megveheto,en inkabb szerenyebben elek de boldogan nem pedig babukent akivel azt tesznek amit akkarnak.
2015. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert pénz beszél, kutya ugat, sajnos!
2015. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, barátom 38, de 30-32-nek gondolta eddig mindenki, aki látott minket, és nem tudta a korát. Magas, sportos alkat, helyes arccal, meleg barna szemekkel - nem "kvazimodo", persze az ízlés egyéni dolog. Van olyan barátnőm, akinek nagyon bejön, van, amelyiknek pedig egyáltalán nem. Semmit nem kapok tőle, ami olyan extra dolog lenne. Néha vacsorázunk, programokra járunk, de nem kaptam még luxus dolgokat, ruhát, kozmetikumot, autót, házat, bármi ilyesmit. Egy wellness hétvégén voltunk a születésnapomkor, de ezt az előtte levő 24 éves barátom is meglépte, ez nem egy luxus kategória manapság, úgy gondolom. Egyszerűen csak jól érezzük magunkat együtt, nagyon jó vele a szex - eddig ő a 4. partnerem, és magasan ő a legjobb ezen a téren -, imádom a humorát, az intelligenciáját. A szüleim jól élnek, ők tartanak el igazából, mert még otthon lakok, nem költöztünk össze. Egyetemre járok, ezt is a szüleim finanszírozzák. Exem óta nem igazán vonzanak a huszonéves srácok, ő is nagyon gyerekes volt még, a körülöttem lévő egyetemi csoporttársakról ugyanez az elmondható. Külsőre is mindig az idősebb pasik vonzottak, és a barátaim is inkább a 28-35-ös korosztályba tartoznak, természetes volt számomra, hogy pasit sem választanék ezután fiatalabbat, bár ő még idősebb is, de ez így alakult.
2015. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

köztem és a párom közt 10év van. én 24 vagyok. nem kérek tőle soha semmit...minden közös.

egyszerűen csak szeretjük egymást. 1éve vagyok vele, nem voltunk luxus kiránduláson sem, sőt.

attól, mert idősebb, nem jelent semmit.

volt 24éves barátom.. nagyon gyerekes volt, és nem vett komolyan, nem tervezett semmilyen jövőt..céljai sem voltak.

most akkor én is általánosítsak?

nem minden nő egyforma, ahogyan nem minden férfi sem..

vannak rbk.. meg vannak kis su.tyó kölykök is..meg kiégett vén bzik is..

2015. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!