Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kiprovokálja", majd ő van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kiprovokálja", majd ő van megsértődve. Jogosan?

Figyelt kérdés

A barátommal, mikor veszekszünk, szinte nincs alkalom, hogy ne kérdezze meg: "sz@r velem?". És ez engem eléggé irritál, szóltam neki, többször is, hogy ezt többet ne kérdezze. Ha rossz lenne vele, akkor nem lennék vele, nyilván, és néha még direkt úgy, hogy tudja, hogy idegesít ez a konkrét kérdése, direkt felteszi. Minden alkalommal mondom neki, hogy többet ne kérdezze. Aztán jön azzal, hogy úgyse szakítok ezért. Ezúttal mondtam neki, hogy ezért nem, de azért, mert tudatosan idegesít, azért már igen. Erre fogja magát, és játsza a sértettet.

Most komolyan. Ha már csomószor figyelmeztetem, és szólok neki, és megkérem rá, és szépen meg is beszélem, és még azután is folytatja, akkor nem igaz, hogy nem jogos, ha már végül elvesztem a türelmem. És még ő játsza a sértettet?

Vigasztaljatok már meg, hogy nem neki van igaza... Minek kérdez ilyen butaságot állandóan, de most komolyan??? Ennek egyáltalán miféle létező lehetséges motivációja lehetne??? Elég magabiztos, nem hiszi, hogy valaha is elhagynám (ami megjegyzem, külön dühítő, amellett, hogy így is van), szóval még azt se mondhatnám, hogy önbizalomhiányból fakadó félelem mondatja ezt vele.


2013. aug. 19. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvigasztalni nem foglak, mivel nincs is miért. Viszont neked van igazad, habár a vita okát nem igazán fedted fel, így nem is tudok pontos választ adni.
2013. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vita lényegtelen, itt az általános jellege miatt vagyok ezen kiakadva. Minden, de tényleg, MINDEN egyes alkalommal megkérdezi, hogy rossz-e vele. Azért ez rettenetesen kiakasztó, számomra legalábbis. Már maga a kérdés is felhúzza bennem a pumpát, nemhogy még a folyamatos ismétlése...
2013. aug. 19. 17:22
 3/5 A kérdező kommentje:
És nem is a vitához kapcsolódóan kérdezi ezt meg. Hanem ha mondjuk elismerem, hogy éppen haragszom rá. És ki is fejtem, hogy miért. Akkor a megbeszélése közben egyszer csak kiböki: "rossz velem?". Vagy még jobb: "akkor miért vagy velem?", mikor ezzel jön... És nem igaz, hogy nem érti meg, ha már milliószor megbeszéltem vele, hogy bármi mást, csak EZT ne...
2013. aug. 19. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen és ehhez hasonló infantilis viselkedés az, ami főleg meg tud ölni egy kapcsolatot. Szerencsére nekem nincs ilyen problémám, így releváns tanácsot sem tudok adni. Viszont elgondolkoznék a helyedben, hogy ez megéri-e neked.
2013. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akkor szokta bevetni, amikor észreveszi, hogy nem neki van igaza? Lehet, hogy ezzel vonja el a figyelmedet, mert tudja, hogy felhúzod rajta magad. Csak a saját "gyengeségét" akarja leplezni, csak éppen rossz módon. Tényleg jó, hogy ezt csinálja? Annyira jó, hogy eltűröd neki?
2013. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!