Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? Jogosan van megsértődve?

Figyelt kérdés

Volt egy kis vitánk, ami azzal kezdődött, hogy a pasim azt mondta, azért lettem ilyen hülye, mert anyám cigizett meg piált terhesség alatt. Én erre visszaszóltam neki, hogy ő meg azért lett ilyen retardált, mert az ő anyja meg diligyógyszereket szedett terhesség alatt. Erre ő besértődött annyira, hogy egész nap fel se kelt az ágyból, ami kaját elétettem nem volt hajlandó enni belőle. Mert szerinte ez illetlen és szemét dolog volt tőlem, főleg hogy nem kértem bocsánatot, amikor ő sem. És szerinte én visszaéltem azzal amit nekem bizalmasan elmondott.

És most én vagyok a szemét dög, amikor ő kezdte az én anyámat szidni.

Most meg van sértődve, mint vmi hercegkisasszony. Úgy viselkedik, mint egy hisztis gyerek, nem úgy mint egy 25éves felnőtt férfi.

Mert szerinte amit ő mondott, az poén, amit meg én, az bunkóság.

Véleményeket szeretnék. Egyébként én nem szoktam szidni a családját, ez az első eset, ő viszont már többször az enyémet, pl a húgomat is. De azt mondja, ezt ne hasonlítsam ahhoz...

Jogosan van megsértődve?


2014. szept. 8. 13:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy mennyi idősek vagytok, de tökre mint az oviban :)))
2014. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az ilyenhez már túl öregek...szerintem is gyerekes az egész, de nem én kezdtem a hülyeséget. És nem fogom szó nélkül hagyni, mert huuuu mekkora poén.
2014. szept. 8. 14:10
 3/28 anonim ***** válasza:
En azt mondtam h az anyja biztos ivott azert hulye. Erre o h en meg olyan retard vagyok mint az anyam a dilibogyoival. Csak annyi a kulonbseg h en pont aznap mondtam el neki h anyam kiskoromban az idegosztalyra kerult vmi miatt. Az engem nem zavar ha engem lehulyez de szuloket nem kene sztem lehulyezni. A fenti verzio nem zavart volna szepen leirta a kerdezo csak nem igy volt teljesen az a baj
2014. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Sztem is gyerekes:

"...de nem én kezdtem a hülyeséget..."

A meg mind a ketten bunkó módon viselkedettetek, én sosem bántanám a barátnőmet, és azzal sem okoznék neki fájdalmat h a szeretteit szidom.

2014. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Meg mielott felreertene vki azert lett hulye a gyereke, nem az anyjara tettem a megjegyzest
2014. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlitek egymást ...
2014. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Én sem őt hülyéztem le...azt mondtam, hogy TE azért lettél hülye, mert ő gyógyszereket szedett.

Én senkit nem szoktam sértegetni ilyesmivel. Se mással. És mivel több hasonló is volt már, most nem bírtam ki visszaszólás nélkül.

Egy szóval nem mondtam, hogy az anyja a hülye.

2014. szept. 8. 14:31
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

alapjáraton mindketten totál bunkók és gyerekesek vagytok, azt is jól írták, hogy megérdemlitek egymást, amúgy a kettő között annyi a különbség, hogy alkoholt meg cigit önszántából fogyaszt az ember, dilibogyót pedig adott esetben muszáj szedni, nem tehet róla, nincs más választása.

de azért grat mindkettőtöknek.

2014. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%
De sztem lehulyezted ezzel h olyan retard vagyok mint anyam a. dilibogyoiVal. Mondjuk az se szep ha egy olyannal vag vissza vki ami esetleg meg is tortent, a piahoz pedig semmi koze nem volt az o anyjanak, szoval meg igy is szemet bar nem ezt a verzio volt sajna. Ja es egy k**va bocsanatot nem tud kerni a kerdezo mert ugye a lanyoknak nem kell errefele ezek szerint.
2014. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Költőnő? ***** válasza:
100%
Azt, akit szeretek és akivel megosztom az életem eleve nem sértegetem ....
2014. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!