Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6. férfi mellett megállapodni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. férfi mellett megállapodni? Nem fogom később megbánni, hogy itt "megálltam"? 20 év fölöttiek válasza érdekel, tapasztalatoknak örülnék! L23

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 13:53
1 2 3 4 5
 11/42 Noren1989 ***** válasza:

#8as hozzászólásodra: szerintem akkor oldd meg, h sűrűn váltsák majd egymást, ők 6an ;)

25/F

2015. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ha te még ki akarod élni magad akkor hajrá, megtalálni akkor fogod ha akarod is, de ha olyan embert fogsz találni akit kéne akkor mellette fogsz maradni és nem fog többet foglalkoztatni ez a kérdés.


Van aki minden barátjában , barátnőjében a társát keresi akivel együtt fog élni míg a halál el nem választja őket, de van akinek ehhez át kell esnie 5-10 ismerkedésen rövidebb kapcsolaton míg végre megtalálja erre a megfelelő személyt.


Habár nekem kicsit komolytalannak tűnsz.

2015. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
A minőség a lényeg... ha eltudod képzelni valaki mellett az életed, akkor hajrá, addig felejtős.
2015. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 CptTomato ***** válasza:
Én úgy érzem hogy a kérdésed feltevése mögött eleve bizonytalanság van, és így nem hiszem hogy bárki mellett is meg kéne állapodnod. Majd ha fel sem merül benned ilyesmi gondolkozz el rajta hogy talán mellete kellene megállapodni.
2015. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálgass még párat, nem ő lesz az igazi.

25/N

2015. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hanyadik, hanem amit érzel.

De ha bizonytalan vagy, az nem a számok miatt lehet.

Úgyhogy akkor inkább ne vágj bele.

2015. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Te úgy tűnsz mint egy éretlen 15 éves lány, aki jobb ha nem is házasodik meg, kicsit gondok vannak odafent.
2015. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
55%
40 körül térjünk erre vissza azalatt ha sokat bulizol semmi. Hat egy hét alatt megvan ne viccelj.
2015. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
51%

Ez teljesen tőled függ.


Általános trendként azt látom, hogy az alacsonyabb iskolázottságú nők állapodnak meg korábban, nekik férfi nélkül önállóan lakást fenntartani is nagy kihívás lenne.


Iskolázottabb nők úgy 30 éves korukig főleg a karrierjükre koncentrálnak, közben kísérletezgetnek férfiakkal, 30 éves koruk körül már van annyi emberismeretük, hogy olyan férfinél horgonyozzanak le, akivel érdemes családot alapítaniuk.

2015. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Te még nem állsz készen erre.

Egy szerelmes ember nem így gondolkodik.

Rohadt gyerekes és szánalmas vagy...

2015. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!