Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6. férfi mellett megállapodni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. férfi mellett megállapodni? Nem fogom később megbánni, hogy itt "megálltam"? 20 év fölöttiek válasza érdekel, tapasztalatoknak örülnék! L23

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 13:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Debreczeni Zitanak mennyi volt eddig számold össze :D

Nem vagy elkésve és Ő már 34 éves :D

2015. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
82%

Állandóan ezekkel a tapasztalatokkal jöttök. Szart se érnek a tapasztalatok megmondom neked, ha érzelmileg egy nulla vagy és egy új párkapcsolatnál se érnek semmit, mert nem mindenki egyforma.

Egyetértek a 24-s válaszolóval aki azt írja, hogy nem a partnereke mennyisége számít.

Mi lesz ha egy tapasztalatlan emberrel ismerkedsz meg? Dobni fogod, mert még nincs tapasztalata?

2015. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
29%
Egy életen át 1 férfi, babám. :) Hulladék vagy.
2015. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 PearlDiver ***** válasza:

Ha komolyan tartasz attól, hogy nem lesz elég neked a 6, akkor valóban nem elég, és jobb ha még ma este kirakod a szerencsétlen hatost.

Az viszont nem garantált hogy pl. ezek után találsz még egy olyat, aki olyan hűséges lenne hozzád, mint ő (persze nem ismerem a részleteket, ezt neked kell látnod).

Tapasztalat: barátnőm 19, és nemrég volt alkalma hasonló kérdéseket végiggondolni, aminek a végén arra jutott hogy hülye lenne lemondani rólam némi további kaland kedvéért. Ő végül eljutott addig hogy az én szerepem az életében, a kölcsönösen boldog kapcsolatunk többet számít neki, mint az hogy "kiélje" magát és hogy további skalpokat gyűjtsön, amit egyébként eléggé megtett korábban.

25F

2015. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
30%

Én meg válok a feleségemtől, mert most, 20 év után derült ki, hogy nem a 2. hanem a 4. (vagy ki tudja hányadik) vagyok neki.

Kell ez neked? A 6 túl sok!

2015. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Ha már 20 éve házasok vagytok feltételezem, hogy nem vagy fiatal... Az idők pedig változnak, ne a te régies szemlélet módodból indulj ki, ha egy mai fiatalnak adsz erről tanácsot. Köszi.
2015. ápr. 17. 00:44
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg.

De meg fogod bánni. Ha nem fekszel le legalább 50 pasival, az nagyon kevés, és tutira bánni fogod. Mielőtt férjhez mész, mindenképpen próbáld ki, egyszerre 10 pasival is. Annál felemelőbb talán nem is létezik, mint amikor ennyien kényeztetnek egyszerre. Ja és mindenképpen vedd videóra is, hogy a nálad is modernebb gondolkodású gyerekeid, büszkék lehessenek rád. Bár ebből kiindulva, lehet, hogy a gyerekek előtt, még az 50 is kevés lesz.

Nagyon igyekeztem. Ez a válasz már tetszik? :-)

2015. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
:D :D
2015. ápr. 20. 02:26
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Na,osztan mi vót?

Megállapodtál vagy skalpolgatsz még?

Ha igen mennyinél jársz?

2017. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, én az elsőnél járok... És nálam is sokan próbálkoznak, meg "jónő"-znek..

27N

2018. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!