Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal majd nem 2 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal majd nem 2 év után szakítottunk. Mennyi esélyt láttok rá, hogy még lehet valami? 18L 19F

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban voltunk kezdetektől fogva. Egész jól bírtuk hisz nagyon szerettük egymást. Neki természetesen több barátnője kalandja volt, nekem minden szempontból ő az első. Lassan egy hete ért végünk a kapcsolatunk még pedig azért, mert sokat veszekedtünk. De úgy válltunk el, hogy szerelmet "vallottunk" egymásnak. Közös döntés alapján volt, én nem mertem kimondani (vagy is írtuk mert ugye nem tudunk találkozni) , így ő tette meg. Én azon nyomban mondtam neki, hogy megváltozok stb. csak inkább béküljünk ki. Ő nemet mondott. 2 nappal utánna ÉN ráírtam, és szinte könyörögtem, sőt könyörögtem hogy nem bírom és kezdjük újra. De ő teljesen hajhatatlan. Megkérdeztem hogy van e neki valaki és mondta hog nincs és még mindig szeret, azért szakított mert tönkre ment..Hiába hoztam fel neki annyi dolgot, ami miatt lehetne, ő nem...aztán nem is keresett azóta. Legközelebb egy táborba fogunk találkozni ahol ott leszünk min. mésfél hétig. Addig nem is akarom keresni sőt, ott sem. Én már megtettem az első lépést, azt hiszem a következőt neki kell. Ó és még annyit mivel végzős vagyok , ugye egy pár hónap és már Pesten kezdtem volna az új sulit és együtt lehettünk volna, mivel ő ott lakik. Mit tehetnék a táborba? Hogy álljak hozzá? Van rá még esély?
2015. febr. 18. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy jól működő kapcsolatban kevés vita van. Hiába van szerelem, azért alapvetően is tudni kell a másikkal együttműködni. Vannak emberek, akiket a sok veszekedés kikészít, idegileg megviseli.

Semmiképpen ne könyörögj és ne maceráld. Fogadd el, hogy ez most így van.

Ha a táborban kölcsönösen fellángol valami, azt úgyis érzed majd, addig pedig hagyd békén.

2015. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
Ez alatt a 2 év alatt effektíve mennyit voltatok együtt?
2015. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, rendben köszönöm! :) békén hagyom őt! Remélem azért csak fog még érezni valamit :(


1. válaszoló: ha úgy nézzük akkor elég sokat, ha lehet ezt mondani a távkapcsolatban, nyáron több mint 2 hónapot voltunk együtt folyamatosan, évközbe pedig két hetente találkoztunk, egy -egy szünetbe (mikor a tábor van) akkor pedig három hetet voltunk együtt :)

2015. febr. 19. 15:01
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Ha szereted, akkor alapvetően szerintem tiszteld a döntését... Oké hogy küzdesz érte, de ha ennyire bizos a döntésében, akkor ő nem akar küzdeni érted szóval már megette a fene. Javaslom hogy állj hozzá úgy, mint ami véget ért és próbálj továbblépni.

Arról nem foglak tudni lebeszélni, hogy reménykedj még, de akkor is javaslok egy jó pár hónap szünetet. A táborban viselkedjetek egymással normális emberként, ha ott mégis meggondolja magát, akkor meg alkalmazkodjatok ahhoz a helyzethez.

2015. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!