Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugyanazt csinálja velem, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanazt csinálja velem, mint az exével?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, ez a legelső kapcsolatom, próbáltam megvárni azt, akinél tényleg azt érzem, hogy "ő az", és ennél a srácnál ezt éreztem.

Most vagyunk együtt 3 hónapja, viszont vannak dolgok, amik zavarnak; és nem tudom, hogy ez normális-e, és hangot adjak neki, vagy túlreagálom.


Van egy kis plüssállatkája, amikor egyszer nála voltam, körülbelül 20 perces előadást tartott, hogy mennyire szereti ezt a plüssállatkát, és hogy ajándékba kapta, és már sok plüsst kapott ajándékba, de ez az egy különleges számára...stb.

Ezt akkor rettenetesen aranyosnak tartottam.


Mindaddig, míg kb. egy hete rájöttem, hogy az exétől kapta a plüsst.

Nyilván mindenkinek van múltja, engem nem érdekel, hogy voltak más barátnői is, de valahogy ez eléggé zavar.


Más; konkrétan tudom, hogy sokszor ugyanazokat a programokat szervezi velem, amiket anno az exével csinált. (Köszi legjobb barátnők, köszi facebook...*irónia*)


Túlreagálom, és nincs jelentősége; vagy szóljak neki, hogy ez zavar...?


2015. febr. 18. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez mondjuk elég gáz. Nem szívesen lennék vele úgy, hogy bárhova megyünk, közben kb. végignosztalgiázza magában az utat.
2015. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor zavar, az ellen nem tudsz tenni, számomra nem lenne jelentősége, mert az ember olyan programokat szervez, amit szeret...
2015. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Az én páromnak is van az exétől egy plüsije, számomra ő is családtag. Ugyanúgy kezelem én is, mint egy élőlényt, velünk alszik, felültetjük az étkezőasztalra, saját párnája van. Nem azért mert az exétől van, nem nosztalgiázik, nem az exére gondol. El lehet határolni a kettőt.

Nekem is van cuccom az exemtől, de ha ránézek, nem az jut eszembe hogy "jaj a Danitól van de jó is volt"


20l

2015. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


párom felhívta a figyelmem, a plüsi egy kutyus, és a kutyusnak van egy saját macskája is. :D

2015. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik hozzászóló! :D


Köszi szépen, a hozzászólásod "megnyugtatott" kicsit.

Azt hiszem, mi lányok több jelentőséget tulajdonítunk ilyeneknek, mint a srácok, lehet ő is csak szimplán kötődik ahhoz a asdafsdjng pingvinhez. :D

Mindegy, a szívem csücske nem lesz az az állatka, az tuti.

2015. febr. 18. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem, amikor nincs veled, akkor dugjal fel egy ananaszt a plüssallatka seggebe
2015. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát, amúgy már gondoltam rá, hogy csupa véletlenségből kibelezem, vagy leöntöm valamivel. :D

De képtelen vagyok ennyire gonosz lenni :(

2015. márc. 4. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit lehetne még csinálni vele?? Itt mondod, h lány az a plüssállatka, és azt is kamuzod, h szűz, egy rakatan meg akarják majd dugni. :DDD Bár az ananászos ötletem jobb, de ezt viszont lehet, h a plüss is élvezné. :D
2015. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!