Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. Ti mit éreznétek, tennétek a helyemben? 23N

Figyelt kérdés

Felvetődött párom és köztem, hogy elmegyünk nyáron egyet nyaralni, külföldre. Viszont mivel Én még tanulok nincs annyi pénzem, hogy kimenjek. Van spórolt pénzem, de nem annyi amennyi szükséges lenne... Ő már melózik pár éve és félre is tud tenni. Erre bejelentette, hogy Ő azért kimegy. ( Nem ketten lettünk volna csak.)

Igazából fordított helyzetben Én vagy kisegíteném, vagy megmondanám, hogy nélküle nem megyek, ha lesz egyszer rá pénze, akkor kimegyünk majd együtt.

Nem tilthatom meg, hogy kimenjen és nem is akarom. Úgy gondolom, hogy saját magától kéne rájönnie, belátnia, hogy ez így nem egészséges.


A kérdésem pedig: Ti beszélnétek Vele a helyemben? Ha igen, mit mondanátok? Vagy ha már eleve fel sem vetődött benne ilyen, akkor nem is vagyok Neki fontos?


2015. febr. 19. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnám rávenni, hogy maradjon, ha már mégiscsak a párom. Ha nem, menjen, de lehet hogy már máshogy tekintenék rá.
2015. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Azt felajánlhatta volna, hogy beszáll a te részedbe (bár én nem engednem a barátomnak, hogy a dolgaim fizesse) viszont nem értem, ez miért akkora baj veled, hogy valahova nélküled is elmegy. Nem vagytok összenőve és csak pár napról van szó. Feleslegesen problémázol.

20/L

2015. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem problemazik, csak rosszik esik neki, mint ahogy nekem is rosszul esne. Az erzeseit nem tudja kontrollalni, csak azt, hogy kezeli a dolgot. Ehhez kert segitseget. Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, mit gondolsz errol.
2015. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egy lóvés csávóról van szó,dolgozik,van egy kis félretett pénze,aztán ennyi.Amit félt is valahol úgy néz ki,azért nem akar a te részedbe is fizetni.Rosszul esne,meg meg is érteném valahol.Ha annyira akar menjen,megtiltani nem is tudnád,én azt figyelném meg hogy utána velem is elmenne-e kettesben itthon egy olcsóbb kis nyaralásra,ha már te nem jutottál ki de azért szeretne veled kettesben is lenni.Mert ha nem,mert mindent beleadna abba a nyaralásba,akkor elgondolkoznék erősen,összegyűjtenék én is egy kis pénzt,és nélküle mennék el valahova.
2015. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A baratodnak nem kellene lemondania a nyaralasrol. Felvethette volna azt is, hogy Magyarorszagon menjetek el ketten valahova, amit te is ki tudsz fizetni. En nem mennek el a parom nelkul. Nem ereznem jol magam!
2015. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Látom a többség érti, hogy mit írtam le.


#1 Rávenni, hogy maradjon... Nem szeretném korlátozni semmiben. Eddig mindent elmondtam neki ami zavar, de ezt valahogy nem tudom, hogy tálalni.


#2 Én sem engedtem volna, de ha már felajánlja, már az sokat jelentett volna. Tudja jól, hogy nem vagyok egy pénz éhes nő, soha semmit nem engedek, hogy fizessen. (Bár nem sokszor ajánlotta fel.)

Nem baj, hogy nélkülem máshova elmegy. Elszokott menni, ebben sem korlátozom, ahogy semmiben sem. Viszont Nekem ez a nyaralásos dolog rosszul esik, főleg, hogy tudja mennyire szeretnék arra a helyre kimenni.


#3 Köszönöm... pontosan ez az, úgy szeretném ezt megoldani, hogy ne legyen belőle probléma.


#4 De igen... és ezt hangoztatja is. Én is ezen agyaltam.


#5 Én is így gondolom. Ha szeretsz valakit, Vele szeretnéd tölteni a szabadságodat. Fiatalok vagyunk, ráérnénk kimenni egy évvel később is...

2015. febr. 19. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy látom, felfogásod szerint ő most már soha életében sehova nem mehet nélküled, mert az "nem egészséges". Szerintem az ilyen nők elől menekülni kell.
2015. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Látom szövegértési problémáid vannak, próbáld meg még egyszer értelmezni a leírt szöveget.
2015. febr. 19. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Szerintem egy kulfoldi nyaralas igenis nagy dolog, foleg egy fiatal, nem tehetos szulokkel rendelkezo parnak. A kerdezo raadasul meg tanul! Nekem is rosszul esne, ha nelkulem menne..

Nyilvan, ha csak parnapos balatoni kiruccanasrol lenne szo, nem biztos, hogy csikorgatna a fogat a kerdezo..

2015. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmondanám, hogy rosszul esik. Azért, mert nem ajánlotta fel, hogy utána velem is legyen és azért is, mert egy olyan helyre nem is ajánlotta fel, hogy segítsen kijutni amiről tudja, hogy szeretnél menni.

Megvárnám mit válaszol és megvárnám, hogy szeretne-e velem minimum egy hosszú hétvégét eltölteni valahol. Ha úgy érzem, hogy nem érdekli mi van velem pár nap múlva bejelenteném, hogy egyedül/barátnőkkel megyek nyaralni a megtakarított pénzből.

Nekem ebben az a fura, hogy ezt igazán nem beszélte meg veled.

2015. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!