Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exek már csak ilyenek?

Figyelt kérdés
Ő szakít velem,elég hosszú idő után,próbálja megmagyarázni hogy miért,aminek a fele hazugság ,az egyik napról a másik napra való megváltozásra csak azt mondja,hogy nem fontos annak az oka,amíg keresem,hiszen nem tegnap még én voltam a mindene...velem eleinte normális aztán már kicsit bunkó(jó ezt megértem,hiszen le akarja zárni),de közbe folyamatosan az ismerőseimnek szid engem és minden az én hibám,majd mikor elegem lesz ,hogy olyan mintha direkt idegesítene(ráhajt a barátnőimre,persze közben kiderül,hogy csak szórakozott velük) és kitörlöm az életemből és mindenhonnan ,ahol tudhatom,hogy mi van vele..elkezd utálkozni,és levegőnek néz,ez meg miért lehet szerintetek?
2015. febr. 19. 13:21
 1/6 A kérdező kommentje:
*hiszen tegnap még én voltam a mindene( nem szó nem kell oda:))
2015. febr. 19. 13:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékenyé akar tenni , akar is téged meg nem is. Gondolom én férfi agyal.
2015. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen baz+ a diverzitás csak egy elméleti fogalom
2015. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Vagyok nem tetté olyat ami miatt nem tudja hogy mit akar tőled? Gondolok itt pl meg csaltad , kihasználtad , hazudtál vagy valami? Lehetséges hogy hangulat ember ilyen van...
2015. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:

Mert egy idióta.

Erre nincs olyan hű de nagy magyarázat,egyszerűen az.

2015. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmi rosszat,inkabb o bantott meg a szakitas elott
2015. febr. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!