Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak hozzám mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak hozzám mindig visszajönni az exek?

Figyelt kérdés

Szakítunk,éljük az életünket,aztán mindig megtalálnak.

Van olyan is,aki már évek óta,minimum egyszer minden évben bepróbálkozik. Én elutasítom,összejön mással,szétmennek,aztán megin megtalál. Ez így megy vagy 6 éve.De ez csak egy példa.


2014. aug. 24. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hm,talán azt az elvet követi mind ha nincs ló jó a szamár is
2014. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom én hogyha.1x már sikerült, miértne sikerülne másodjára. Vagy csak később jön rá kit vesztett el.
2014. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is megfigyeltem:) Olyan régi exek kerestek, csak pislogtam. Csak akit én szeretnék, az nem jelentkezik, de ki tudja, mit hoz a holnap..

Rákérdeztem, jó emlékeket hagytam, volt, akiben érzelmet is, volt olyan, aki később értette meg, érettebben, miért szakítottam, és persze gondolom, az is előfordul, hogy aki már idősebb, nehezebben ismerkedik, inkább az ismerősei között próbálkozik.

2014. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is ez van. nem sokat agyalok rajta. próbálkoznak újra és újra. lerázom őket újra és újra. engem jobban érdekel hogy új pasit miért nem találok... a régiek hidegen hagynak
2014. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!