Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bandi6891 kérdése:

Kinek van igaza szerintetek?

Figyelt kérdés

Beszélgettem az egyik munkatársammal,elég mély beszélgetésünk volt,mindketten elmondtunk sok mindent az életünkről,ide nem fogok részleteket leírni,de nem egyeztünk abban hogy képes lennék e párkapcsolatban kielégíteni egy nő igényeit.Traumákon mentem át gyerekként,anyám nevelt fel a nagyszülők segítségével,apám egy nulla volt.Lelki terror,feleség elverése,alkoholista.


Ezeken felül mindig problémába ütköztem ha más emberekkel kellett kapcsolatba kerülni.Egész nap a szobámban vagyok,kapcsolataim nincsenek már 22 éves korom óta.Most 28 vagyok.


Komoly gátjaim vannak ha nőkről van szó,már nem is tudok élőben úgy tekinteni rájuk mint lehetséges jelöltekre(régebben ez jobban működött bennem).Viszont a régi ellenérzéseim is ezzel együtt feloldódtak velük szemben.Mostanában azt figyelem ki milyen ember,ha aranyos nő szól hozzám már kedvesebb vagyok,régebben ideges lettem,és mindenkit eltoltam magamtól.


Mindegy,rövidre zárva:úgy érzem nem vagyok egészséges férfi,így nem tudnék megfelelő partnerré válni.A jövőre pedig úgy tekintek hogy egyedül kell majd boldogulnom és reménykedek hogy legalább lesz valaki aki mellé szegődhetek és élhetek ha már nem lesz rokoni támasz(kemény 2 darab ember).


Szóval a kollégám szerint ezek mind nem így vannak,megtalálhatnám magam mellé a nőt ha keresném.

Hiába szorongok és vagyok depressziós még mindig.


2015. febr. 19. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked van igazad, ilyen állapotban nem tudnál normális kapcsolatok kialakítani.

Előtt hozd magad helyre lelkileg és utána már lesz sikered.

2015. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megtalálhatnád. Az írásodból ítélve nem lehetsz rossz ember,és gondolom agresszív sem vagy,csupán a gyerekkori sérelmeid miatt visszahúzódó lettél.De végülis ha jól értettem apukád mutatott rossz példát, anyukád meg tisztességesen felnevelt téged a problémák ellenére is,egyszóval nem a nőkről kellene ferde kép kialakuljon rólad.

Legyél nyitott velük szemben,mert azért köztük is akad még normális, szeretetre vágyó nő aki bekötözné a sebeidet és szeretne téged. De ha ezt a nőt meg akarod találni, muszáj nyitott legyél feléjük.

2015. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ne a nő kötözze be a sebeket,ez túl nagy falat lenne egy párkapcsolatban.Valóban úgy látom én is hogy elöbb változnom kellene hogy működjenek a dolgok.

Azonban úgy látom hogy ez maradandó marad egész életemben,ahogy a nevelőintézetben nevelkedett gyerekek sem lesznek teljes mértékben teljes értékű felnőttek(nem úgy hogy az én problémám ugyanolyan súlyos,talán valamivel nekem jobb a helyzet).

2015. febr. 19. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked van igazad, hogy a jelen állapotodban nem lehet semmiféle, pláne nem jó kapcsolatod.


Feladni viszont kár lenne.


Már saját magadért is érdemes lenne nyitni úgy általában az emberek felé. Kommunikációs tanfolyamokra el tudsz menni, könyveket, neten cikkeket tudsz olvasni. Rengeteg módszer van és szakember még a depresszióban is segít. Sőt, maga a nyitottság is enyhíti.

Ha tudsz sportolj, menj rendszeresen masszírozásra, hogy legyen valaki aki hozzád ér, mert az nagyon fontos. Shiatsu nagyon jó. Akár meg is tanulhatnád. Ha szeretnél változni - és a leírásod alapján szeretnél - akkor biztos sikerül is.

2015. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!