Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak? L

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, mindketten tanulunk, jelenleg csak neki van bevétele. Több nyelven is beszélek, de mivel nincs szakmám, nincs esélyem munkát kapni. A McDonald´s-ba meg egyéb hasonló helyekre botrányos a túljelentkezés, ahogy boltokba árufeltöltőnek, valamint szobalánynak is. Millió életrajzom volt már beadva, de semmi.

Az egyetlen, ahová felvennének talán, az a nyilvános WC karbantartó. A barátom nem engedi, hogy ilyen munkára jelentkezzek, mert szerinte ez nekem nem való, ő se vállalna el olyasmit, amit utálna.

A közvetlen megélhetéshez nem kell pénz, van hol laknunk, van mit ennünk, nem nélkülözünk.

Azonban ruháim nincsenek. Egy melltartóm van, egy pár lyukas cipőm, egy legginsem meg pár pólóm. Annyi pénzünk viszont nincs feleslegbe, hogy felújítsuk a ruhatáram.

Ezért akartam akár WC pucolónak is elmenni, elvégre az is munka.


Kinek van igaza? Ti engednétek a barátnőtöknek?


21N, 28F


2015. febr. 14. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én kifizetném neked a helyében
2015. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tiéd, amiért ezt bevállalnád. Én sem engednélek el.
2015. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyi pénzünk nincs, hogy most egy halom ruhát vegyünk. Egyesével szoktunk, ha tényleg krízishelyzet van. (Pl ha a jelenlegim hordhatatlanná válik)
2015. febr. 14. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 hónapra nem gond.
2015. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám, hogy a barátom eldöntse helyettem, hogy kell-e dolgoznom, vagy sem. Az, hogy neked derogál, az egy dolog, de neki legyen már mindegy, hogy mit csinálsz. Legalább nem ülsz otthon folyamatosan, és mivel szeretnél szépen kinézni, nincs más lehetőséged erre. Én még azt is megkockáztatnám, hogy azért dolgoznék hónapokon át ilyen alja munkát, hogy legyen elég pénzem valami tanfolyamra, hogy legyen végzettségem.
2015. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a munkáltatónak a barátod beleegyezésére lenne szüksége ahhoz, hogy alkalmazzon.
2015. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oké, Te megengednéd neki, hogy kukásautón kukákat húzogasson, mikor tudod, hogy sokkal többre hivatott? Nem biztos, hogy itt a férfi tiltakozása egyfajta egoista önkény lenne.
2015. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Meg, ha tudom, hogy közben dolgozik azon is, amire hivatott. De átmeneti munkának csak hogy éppen legyen pénze, nem mindegy mit csinál az ember? Azt nem "engedném" neki, hogy a kukatologatás legyen élete hivatása, de itt nem erről van szó.

2015. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért nem akarja, hogy ne csináljak olyat, amit utálnék, ős e csinálná, így nem várja el tőlem se. Nem ülök otthon, tanulok, írtam fentebb
2015. febr. 14. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet igazatok van. Mindenesetre nagyon rossz érzéssel töltene el, ha olyan helyre engedném el amihez tudom nagyon nincs kedve. És minden valószínűséggel még magamat is hibáztatnám, hogy nem vagyok képes megadni neki azt amire vágyik.
2015. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!