Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? Nekem vagy a barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Orvosira járok, elsőéves vagyok. Azt hiszem normális, hogy sokszor stresszelek. Aggódom, hogy mindent jól beosztok-e, nem járok el délutánonként sehova, csak a barátommal találkozom, meg hát nagyon ritkán a csoporttársaimmal elmegyünk beülni valahova. HA van valami kis problémám, pl. hogy felidegesít egy anyag, akkor az elmondom a barátomnak. Vagy pl. ha úgy érzem nem osztottam be jól az időmet, vagy aggódok, hogy hányas lesz a zh-m. Most azt mondta ezek teljesen lényegtelen dolgok, és ő ezt nem tudja megérteni. Ő nem jár egyetemre, szakközépbe jár, és nem fog továbbtanulni. Azt mondta, keressek magamnak egy olyan barátot, aki ezt megérti, és többet ne beszéljek neki erről, mert ő nem fogja megérteni soha. Ez nekem nagyon rosszul esik. Hiszen szerintem egy párkapcsolatban mindent megosztunk a másikkal.


2015. febr. 16. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Már hogy úgy keressek magamnak barátot, mint legjobb barátot. Nem akar velem szakítani.
2015. febr. 16. 21:29
 2/3 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Ez egy hülye vágd ki a p!csába.. húzzon a fäszára egy analfabéta kapafogú románcigány r!bancot... Nem érdemel meg egy értelmes lányt.
2015. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nem érti, sose fogja megérteni, amikről beszélsz. Jobban járnál, ha szakítanál vele. Értelmiségi társalgást valószínűleg nem fogsz tudni vele folytatni és ez hiányozni fog idővel, de rettenetesen. Érdemes barátkoznod az egyetemen, de kell, hogy otthon, a pároddal is tudjál beszélgetni ilyen dolgokról. Vele ez nem fog menni.
2015. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!