Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta rám, hogy pénzéhes vagyok. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

én dolgozom és teszek félre pénzt és mondtam neki hogy kereshetne munkát mert nem tartom el erre a fejemhez vágta hogy pénzéhes vagyok és akkor nekem a pénzes pasik kellenek


20L/ 22F



2015. jan. 29. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt húsz évesen komolyan kérdezed ?
2015. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást, de elég gáz, ha nincs munkája, és nem is akar dolgozni.
2015. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:

22 évesen nem dolgozik a gyerek ?

Am nincs igaza.

25/F

2015. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Pénzéhes vagy mert nem akarod eltartani?? Szerintem menjen vissza az anyjához, majd ő eltartja, ha erre vágyik...
2015. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha 22 évesen normálisnak érzi, hogy nem kell dolgoznia, elég tanulnia, akkor ez azt jelenti, hogy mindene megvan az életben, semmire nem áhítozik - azaz mocskosul el van kényeztetve. Nincs veled semmi gond, az ő eszmefuttatása volt nevetséges.
2015. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mért vagy még vele?
2015. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem tanul,otthagyta a sulit,dolgozott de kirugták és azota amikor egyiütt vagyunk akkor mindent én fizetek,a boltvan ha vásárolunk akkor is össze vissza vesz mindent én mef fizessem ki
2015. jan. 29. 11:01
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem pénzéhes vagy hanem hülye már bocsi hogy lehet már ilyen fiúval lenni nem értem
2015. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"a boltban ha vásárolunk, akkor is összevissza vesz mindent, én meg fizessem ki"


Akkor viszontlátásra. Ilyen emberrel ne legyél együtt, tényleg ne. Nekem 30 éves barátnőm volt, hasonlóan működött, 2 éven át csak megkeserítette az életemet. Húsz éves vagy, fiatal, RENGETEG mindenre költhetnél, ő viszont ezt csak megvonja tőled. Dobd ki.

2015. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elbeszélgetnék ezzel a sráccal arról, hogy mitől lesz férfi a férfi.

És miért vagy vele? Mit szeretsz rajta? Jó, ha nem akarsz vele komoly kapcsoaltot, de most jó vele, akkor nem szóltam, viszont ha távlati terveid is vele volnának akkor bizony számít, hogy mit dolgozik és mennyit keres. Nem első helyen de számít. Így meg hogy nem keres és élősködik rajtad, így menjen a ..csába.

De legalább igyekszik másik munkát találni ami neki is megfelel, pénzben és pozícióban?

2015. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!