Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk konyorgom, megis milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk konyorgom, megis milyen lany kell nektek, akit nem vertek at? Ha valaki lotyo akkor az a baj, ha normalis akkor az, ha minden kivansagotokat lesi akkor is atb. tok, akkor megis milyennek kene lennem?

Figyelt kérdés
En mindent megteszek mindig, tiszta szivbol szeretek, mindent elnezek megis mindig csak kihasznalnak, meg tul naiv vagyok, de nem az a lenyeg hogy biztos pont legyen a lany az eletetekben?
2015. febr. 19. 19:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok, es nem ugy fogalmaznek hogy kidobtak, hanem inkabb csak jatszott velem, meg kihasznaljak altalaban hogy ilyen jo szivem van meg hogy sokmindent elhiszek amit nem kene
2015. febr. 19. 19:11
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is szívesen átvernélek! :/
2015. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Talán nem bunkókkal kellene ismerkedni. Persze kell a jóképű kigyúrt nagypofájú menőpasi, aztán sírsz, ha át leszel vágva..
2015. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, biztos csak rosszul valasztok..bar ok talalnak meg engem altalaban. Es igem tudom, hogy a fiuk altalaban ezt pont forditva gondoljak, es tenyleg vannak nagyon gaz lanyok, de pont ezt mondom hogy en nem vagyok olyan, megis ezt kapom, aki meg olyan az meg mindenkinek kell
2015. febr. 19. 19:14
 15/18 anonim ***** válasza:
ha 17 éves vagy akkor azt mondom hogy még van időd és ha 1 fiú kb 22 éves akkor az érti főleg a helyzeted én csak azért értem mert fiatalabb vagyok de akkor is én tanulok 1-et s mást
2015. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell, mert mindenkinek odaadja magát. Normális embereket kellene keresni, nem olyat akinek a rib_ncok kellenek. Segít, hidd el.
2015. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
először is. Írj ékezetekkel, másodszor meg ne az első adandó alkalommal szedjed fel a fiúkat hanem, ismerd meg.
2015. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tim Ravel ***** válasza:
Sziasztok! Ugyanezt kérdezhetném én is a nők től, milyen az a pasi akit nem vertek át! Véleményem* a nő egy ember állat, ott szivasd ahol tudod,konyorulet nélkül,mind ezt érdemli,nincs kivétel,!* Minden nő szemétláda, ócska lotyo hazug lehuzos féreg! Csak van akiről még nem derült ki! ** De kifog derülni arról is!!!*
2019. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!