Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legjobb barátom úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom úgy érzem máshogy néz rám! Csókoloztunk is, s sajnos én sem ellemkeztem. S most hogy mondjam el neki h nem akarok tőle többet?

Figyelt kérdés
Nem szeretném,ha az eddigi kapcsolatunk róvására menne,hiszen együtt jártunk mindenhova...suliba,szórakozni!!!S most úgy érzem elszúrtam,de nem szeretném megbántani!!Vajon lehetünk még olyan jó barátok minrt eddig???
2008. aug. 23. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figy én fiú vok és ha szereted őt akko menny bele én nem értem a lányokat szentem ha jó barátok vagytok akkor mért ne lehetne párkapcsolat? attól félsz h elveszíted?

Még ha nem alakulna jól a párkapcsolat akkor is ki lehetne hozni a barátságot. Meg ezek után ha még meg is bántod nem hiszem h lesztek ujra olyan jó barátok

Sajnos lehet h én is ilyen helyzetben vok de még nem 100%

2008. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én voltam már ugyanilyen szituban. Próbáltam elhessegetni a dolgot, de a fiú csak nem adta fel, csak épp lassított a dolgon. Én letisztáztam az érzelmeiemt, kb fél év alatt, aztán elkezdtünk járni... Ez volt 8 éve, most 1 éve már a felesége vagyok.

Hiszek abban, hogy az igazi szerelmek az igazi barátságokból fejlődnek ki.

Esetleg próbáld meg! Persze kell bátorság, mert kockázatos, de ha tényleg a legjobb barátod, akkor melletted fog maradni, bárhogy is sül el a dolog.

2008. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség hogy a "barátság tönkremegy" stb.. Ha tetszik meg minden, akkor szerintem érdemes belevágni, mert őt már ismered barátok vagytok, ugyhogy tutire nem cseszne át.
2008. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó baráttal én is összejöttem még régebben és nagyon jól működött a kapcsolat, csak hát még fiatalok voltunk és vége lett, de azóta is jó barátok vagyunk. A mostani barátom a legjobb barátom volt ezelőtt és most irigylésreméltó párost alkotunk. Ne félj a változástól,hidd el hogyha elég jó barátok vagytok akkor ez mindig így marad (ha valamikor mégis szakításra kerülne a sor utánna is).
2008. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kerdezonek az a problemaja,hogy szereti a baratjat,de nem ugy,hogy szeretne vele egy par lenni.Szexualisan vonzodsz hozza? ha nem,akkor semmifelekeppen ne menj bele ebbe a kapcsolatba.A baratsag remelem nem serul.Bar a masik fel kicsit meglesz bantodva,de szerintem o sem szeretne ezt a baratsagot elvesziteni.
2008. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem,hogy nem akarok vele kapcsolatot...de finoman hogy mondhatnám meg neki hogy sajnálom ami történt,nem bántam meg de többet nem akarok!!! Így gondoltam a kérdést....köszi a válaszokat
2008. aug. 26. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha igaz baratod,akor megerti.Mond el neki,hogy ez a kapcsolat,ez a baratsag nagyon fontos szamodra es ugy erzed,ha tobb lenne ennel,akkor elveszitened.mond meg neki,hogy zexualisan nem kivanod es anelkul egy oparkapcsolat nem mukodik.mint embert nagyon szereted ,de ennyi.ha fontos vagy neki megerti.
2008. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom, már régi a kérdés, de kíváncsi vagyok, mi lett a dologból. Sajnos most velem is hasonló van, pár napja nem tudok aludni, olyan ideges vagyok emiatt :(
2011. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!