Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában szereti játszani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában szereti játszani a titokzatost a párom, ezt be is vallotta, mit gondoltok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Hozok példákat:

- egyik munkatársa beszélni akar vele, és titokzatoskodott direkt, hogy kérdezgessem, hogy miért ér majd haza később kicsivel. Miután kiakadtam, bevallotta, hogy csak titokzatoskodni akart, hogy kérleljem kicsit, hogy feleljen. Sosem jön amugy később és nem csal meg :) :) ez tuti, csak most vicceskedett vagy mogorváskodott kicsit.

- van egy email címe, semmi komoly levél nem jön oda, és kíváncsiságbol megkérdeztem ajelszavát (tudom máshol is a jelszavát) nem akartam belépni, csk kíváncsi voltam milyen jelszót talál ki, és azt mondta hogy nem akarja elmondani, amugy sem jön semmi érdekes levél ami igaz is mert amugy bármikor bele tudok nézni mert be van jelentkezve.

Tehát titkolnivalója nincs, de szeretne kicsit titokzatos lenni, ami nekem nagyon bántó.


23L


2015. jan. 21. 11:19
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
Ha nem bántó, akkor mi a probléma?
2015. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bántó, pont hogy ezt írtam.

Tudom apróság, nem is ezekkel a piti dolgokkal van bajom, hanem hogy titokozatos akar lenni hogy én esdekeljek utána meg kérdezgessem.

2015. jan. 21. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hány éves, de engem biztos idegesítene ez a "játszadozás". Mi az már, hogy kérleld egy kicsit, hogy feleljen? Ráadásul egy ilyen piti ügyben mint amit leírtál. Én ezt gyerekesnek gondolom.
2015. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, mondjuk az email jelszó alapból nem érdekelne.
2015. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg akarja kérni a kezed, és esetleg már szervezkedik?

Az én párom is a lánykérés előtti hetekben kezdett fura lenni. Sosem nézzük át egymás telefonját, de akkoriban elkezdte dugdosni előlem, ha jelezte neki, hogy e-mail jött, felugrott és kirohant a szobából. Neteztem és elmentettem egy receptes oldalt a kedvencekbe, és amikor meg akartam csinálni, eltűnt (vagy rosszul mentettem), elkezdtem keresni az előzményekben az oldalt, mert tudtam, hogy kb mikor néztem, de az üres volt. Már-már tutira vettem, hogy megcsal, aztán rá 1 hétre meg megkérte a kezem. :) Kiderült, hogy a netről rendelt gyűrűt, és visszaigazoló e-mailt kapott, meg h gyűrűket nézegetett előtte a neten és biztosra ment, inkább mindent kitörölt, nehogy bent maradjon valami, meg sms-be írt a sógoromnak, hogy mikor, mi lesz, konzultált a testvéreimmel, hogy szerintük minek örülnék. :D Lehet, hogy ilyesmire gyanakodnék a helyedben, bár nem tudom milyen típusú a párod.

2015. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ez áll a háttérben :(

Mindenesetre köszönöm a válaszod, és az aranyos történetet :)

2015. jan. 21. 11:34
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet, hogy féltékennyé akar tenni. Ha bánt, mondd meg neki.
2015. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!