Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy létezik, hogy tusolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik, hogy tusolás után is izzadságszaga van a törölközőjének?

Figyelt kérdés

Pasim nagytestű,izzadós fajta..ezt még az ember valahogy elfogadja, ha az illető rendszeresen mosdik.


De normális az,hogy letusol, s utána a vizes törölközőjét dobhatom a szennyesbe,mert az egész fördőszoba izzadságszagú lesz tőle??

Tusfürdőt használ,s gondolom, amikor tusol, a hóna alját is megmossa,mégis hogy létezik ez a szag utána?? Ezt én már nem értem.



2015. febr. 20. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fürdésen kívül máskor is beletörli magát? Közvetlenül fürdés után lehetetlen, hogy izzad, hacsak nem fürdött 20 percen keresztül zárt fürdőben, ahol már egy kész szauna alakult ki.
2015. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Úgy beszélsz róla mint egy medvéről,"nagytestű" :D

Valamit nagyon el csesz ha még fürdés után is büdi!

2015. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom elképzelni, hogy máskor is beletörölközik, nem csak fürdéskor. Vagy annyira meleg van a fürdőben, hogy ahogy kiszáll a víz alól, rögtön el kezd izzadni. Bár szerintem attól sem lenne szaga a törölközőnek.

Nem szoktatok együtt fürdeni? Én kíváncsi lennék rá, hogy normálisan megfürdik-e :)

2015. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, vagy máskor is beletörli magát izzadtan, aztán fürdés után is ugyanígy, vagy nem elég alaposan sikálja meg magát, esetleg olykor kihagyja mégis a tusfürdőt. Meg kell tanítani arra, hogy törölközőt csak fürdésre használja, ne máskor is, amikor holt izzadtság. Amúgy meg, fürdés után, miután megtörölközött, első, hogy izzadásgátlóval kenje be a hónalját. Javaslom az Old Spice-Whitewatert, vagy a Gillette Sport High Performance-t. :)
2015. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az izzadságától lesz büdös a törölközője. Azt hamarabb el tudom képzelni, hogy sosem szárad meg a törölközője, mert mindig nyirkos helyen van. Ezért besavanyodik, és ennek is elképesztően büdös szaga van, nem csak az izzadságnak. :)
2015. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem,nem törölközött bele azelőtt,mert akkor adtam a kezébe a tisztát,azt használta,azt kellett a szennyesbe tegyem.

Ez épp nálam volt, a hétvégén,de amikor nála vagyok is érzem az izzadságszagot az egész fürdőszobájában.

Egyszer kértem,hogy cseréljen dezodort, gondoltam, csak nekem tűnik kellemetlennek, sőt büdösnek rajta a dezodora, de a dezodorcsere sem használt.Tehát tőle jön ,csak fel nem fogom,hogy lehet. Párszor tusoltunk együtt, rendesen megmosdott...

De ha elmondom neki,gondolom,megsértem vele..vagy nem is tudom már,mitévő legyek.

2015. febr. 20. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos elmondanám neki, számomra ez annyira gusztustalan és kiábrándító. Egyébként meg aki ennyire izzad és büdös, az nem is egészséges. Lehet hagymát eszik hagymával, attól izzad ilyen rettenetesen büdöset. Nem minden ember izzad büdöset, szóval egyéne válogatja.
2015. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon sok magyarázata lehet!!!

Nekem is van egy barátom, akinek nagyon kellemetlen illata van ha egy picit is megizzad pedig tisztálkodik rendesen. A srác kb 130kg, ráadásul cukros is és pajzsmirigy rendellenessége is van...erről nem tehet.

A mai olcsó tusfürdők többsége semmit nem használ az erősebb testszag ellen.....fél óra múlva már semmi illata sincs. Személy szerint Denim párti vagyok, messze a legjobb termék a piacon....és sajnos hamisítják.

37F

2015. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Talan ki kellene deriteni hogy mitol izzad. Ha ele allsz hogy aggodsz, menjetek orvoshoz, attol nem sertodhet meg.

Addig is vegyetek a patikabol eros izzadasgatlot, hatha hasznal. Lehet ajanl tusfurdot is. Engem nagyon ki tud abranditani a budos izzadas, pedig a parom is ilyen. Vekony stb megis mar vekony takarot is vizesre izzadja .

2015. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!