Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha a barátnőm idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a barátnőm idősebb mint anyukám? 21 fiú éves vagyok,3 hónapja vagyunk együtt, és nagyon szeretem. <3

Figyelt kérdés

#MILF #pedofil nő
2015. febr. 20. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kort is írjál, mert igy nem látjuk át teljesen a dolgot..


neked

barátnő

anyud

2015. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan elvárjátok hogy ezek után kort írjon, meg kiecsetelje a személyes dolgait???? :S
2016. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, a párom már 42! Igaz! ő nagyon szeret adni magára, és a plasztikai sebészeket sem veti meg! De nagyon szerelmes vagyok…! 7 éve vagyunk együtt lassan (3 évig csak… 4 éve együtt élünk és van egy 3 éves fiam, neki pedig egy 7) úgy élünk mint egy igazi és teljes család. Sosem volt probléma a gyerekekkel sem! Sokkal jobb vele szeretkezni mint egy 21 éves kislánnyal! Érettebb (gondolkodásra,testre) jobban odafigyel rám. Gyerekekre is!
2016. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

tegnap 18:16!


A 3 éves gyerek a jelenlegi párodtól van?(mivel nem azt írtad,hogy gyerekünk)

2016. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen! De amikor terhes volt… volt egy kis szünet a kapcsolatunkban (6 hónap) de miután megszült és ott volt a gyerek, újra kibékültünk! Azóta sem veszekedtünk!😀
2016. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!