Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Félek.

Figyelt kérdés
6 hete szültem, nagy öröm a baba, én is és a férjem is nagyon örülünk neki, de valami mégis megváltozott. A férjem előtte is nagyon sokat ült a számítógép előtt, de most mintha még több lenne, amióta megszületett a lányunk azóta egyáltalán nem töltünk együtt időt, pedig szerintem fontos lenne, mert a kapcsolat is tönkre fog menni. Arról nem beszélve,hogy hiába mondok neki valamit, annyira belefeledkezik a számítógépezésbe, a facebookba,hogy nem is hallja amit mondok és sokszor többször el kell mondanom mire meghallja és oda figyel rá. Hiába kérem meg,hogy tegye már el a cuccait nem csinálja meg, és addig ott van amig én meg nem csinálom. A lányunkat nagyon szereti, de dajkáláson kívül nem csinál semmit vele, és azt is kevesebbet mint az elején. Én kimerült vagyok már és emiatt ingerült is és szomorú és féltem a kapcsolatunkat. Mit lehet tenni szerintetek?

2015. febr. 20. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd el a csókát!Az akinek 1 terhesség után kell "ott hagynia" téged a gyerekkel az nem ember.Vállj el minél előbb!
2015. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról,hogy itt hagyott volna, csak már semmi sem olyan mint volt, és egész nap a gép előtt ül. Emiatt félek,hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk.
2015. febr. 20. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Alapvető.ostoba hibát követtél el amikor szültél!


A pasik 99%-a NEM akar gyereket és feleséget!

2015. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tartom hibának a gyereket
2015. febr. 20. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyerek nem hiba, a férj választásod annak tűnik....
2015. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nyírd ki azt a számító gépet!

Inkáb az vesszen mint a kapcsolat!

2015. febr. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hagyjátok békén.

kimerült anya, aki pontosan megfogalmazta, mi bántja.


én bárhogy megpróbálnám felhívni vagy elterelni a figyelmét. nem azért, hogy pakoljon el, az a kisebbik gond. hanem hogy lehessen egymással beszélgetni. legyen figyelem és megértés.


persze sajnos nem viheted sokáig a hátadon a dolgot. próbáld meg, aztán ha nem változik semmi, születnek majd új ötleteid. nem lehet előre látni, hogy ettől tönkremehet-e a kapcsolatod. de tudd, hogy nem csak rajtad múlik. ha jót akarsz és teszel érte, az pont elég, többet senki nem várhat tőled.

2015. febr. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!