Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagy egy olyan valakivel, akár nő, akár férfi, akinek házastársa van, mit teszel, írsz néha te is neki üzenetet, amikor eszedbe jut, vagy megvárod, amíg ő jelentkezik?

Figyelt kérdés
Foglalkozol-e azzal hogy ne bukjon le, vagy az legyen az ő problémája hogy oldja meg?
2015. febr. 2. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Na egy ujabb ribi...
2015. febr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok olyannal, aki titkolózik a házastársa előtt. Sajnos tudtomon kívül voltam ilyennel, de fél évig nem jöttem rá erre, mivel semmiben nem voltam korlátozva, bármikor hívhattam, az esetek 95%-ában az otthoni telefonjukon hívtam, és a családtagok is jelen voltak akkor ott, ahonnan velem beszélt. Valamint éjszaka jött el hozzám az esti családi program után.
2015. febr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Petya Atya ***** válasza:
71%
Eleve nem kezdek olyannal, aki foglalt. Nálam ez erkölcsi kérdés.
2015. febr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

A páromnak akkor írt a szeretője, amikor csak akart. Ugyanis én soha nem néztem bele a telefonjába, mert megbíztam benne.

Gyakran olvasom itt a gyik-on, hogy "kellett neki, minek nézett bele, miközehozzá, én soha nem olvasok bele a pároméba" stb...

Hát lányok, asszonyok néha-néha nézzetek bele!

Igen, most mondhatjátok, hogy "ááá az enyém biztosss, hogy nem"!

Én is azt hittem. És nem vagyok egy ostoba, naív nő.

Mindenki megvezethető. Mindenki.

2015. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még nem voltam ilyen helyzetben, de azt mondanám, oldja meg.
2015. febr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Hát ezt talán tőle kell megkérdezned. Nekem pl. sms-t írhatott bármikor a volt szeretőm ("sajna" már egy éve nincsen.)

De hívni nem engedtem bármikor. A másik fél mondja meg mi fér bele... 37/F

2015. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Fogok egy jó hosszú, erős kötelet, és fellógatom magam....

Arra vigyázz hogy ha az én uramat találod meg, vele verlek agyon!

2015. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alap, hogy nem hivom fel 5 utan ha van felesege es sms-t is csak mertekkel kuldok es ez vice versa mukodik leven nekem is van ferjem. Persze 8-4 ig sms, telefonok megallas nelkul....de 5 utan csak akkor ha mar extran hianyzunk egymasnak es akkor ami belefer az az egy ketto.


Hetvege detto ugyanez, egy max ketto de semmi telefon egyik fel reszerol sem:-)

2015. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es, ura a rabszolgának van:) és lehet pont a tiédet találtam meg:)))
2015. febr. 3. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!