Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok olyan lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyan lányról, akinek a barátja füvezik, de őt ezt nem érdekli? Ő is rászokhat?

Figyelt kérdés
Fű az mindennapos
2015. febr. 20. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha őt nem érdekli, akkor engem duplán nem.
2015. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy mindkettő egy retardált.
2015. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A fű nem addiktív, tehát nem lehet rászokni.
2015. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A füvezés nem ok a szakításra, attól még lehet jó ember valaki.

Nőjjetek már fel és hagyjátok abba a megbélyegzést!

A fűre nem lehet rászokni, kedv kérdése ki mennyit szív..

2015. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Üdv én füveztem nagyon sokáig de a barátnőmet csak az elején zavarta. Aztán teljes mértékben , el tudta fogadni. Már elég rég óta nem szívtam , egyszerűen nem is nagyon tud érdekelni. Mint nekem , neki is biztos el jön az a idő hogy abba hagyja. De vigyázz a füvet nem szabad össze keverni a herbál/káfival. Szóval ha ő az útobit szívja én meg gondolnám hogy vele e maradjak. Abból nagyon sok problémátok lehet , agresszív lesz tőle ha nem jut anyaghoz. Sőt abba bele lehet halni , ha tényleg evvel él az urad akkor szoktasd le róla. Különféle betegségei is lehetnek tőle alvás zavar , szív ritmus zavar. Izzad és nem eszik ha nem jut anyaghoz. Baráti körömben mindenkinek van ettől valami betegsége. Így vissza gondolva bárcsak ne szívtam volna olyat. Én csak a saját tapasztalatomat írtam le neked. Beszéld meg vele.
2015. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az exem minden nap füvezett, de engem nem érdekelt. Nem vonzott, nem taszított, hidegen hagyott. Nem szoktam rá.
2015. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A füvezés nem ok a szakításra, attól még lehet jó ember valaki."


Ez így van.


Avval viszont nem értek egyet, hogy a fû nem addiktív.

2015. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7#

Nálad valamivel okosabb emberek végeztek ezzel kapcsolatos kutatásokat....

2015. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!