Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bepisilt a barátnőm. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepisilt a barátnőm. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

1.5 éve vagyunk együtt, 3 hónapja költöztünk össze. Félénkebb, szende lány, nehéz gyerekorra volt, jelenleg egyetemista.

Ma reggel 6-kor éreztem, hogy álmában bepisil... felkelltettem, hogy Édes történt egy kis baleset Veled.

Nagyon kiakadt, nagyon szégyeli magát, mondta, hogy évente 1-2x előszokott nála fordulni. Na mindegy nem haragudtam rá, segítettem takarítani. Elmentünk zuhanyozni.


Mit mondjak neki hogy megnyugodjon? Nálatok volt már ilyen?


Köszönöm előre is.

25/F, 21/L


2015. febr. 21. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Legalább jó lucskos lett :P
2015. febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 veteran1978 ***** válasza:
89%
Ha feszegeted a témát csak még rosszabbul fogja érezni magát!
2015. febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél pelenkát neki
2015. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg valahogy megkéne beszélni, mert egy pár vagyunk és tényleg nem haragszom rá...
2015. febr. 21. 08:06
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Vagy a szexuál pszichológus, vagy az intim torna tanfolyam az ahova őt hamarabb el kéne vinned.
2015. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se feszegesd a témát. Ha ő előhozza, majd megbeszélitek.
2015. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bandi6891 ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit megbeszélni,ha fizikai betegség az oka akkor orvoshoz kell menni,ha lelki eredetű akkor a lelkét kell gyógyítani.


Apám piásan verte anyámat időnként a szemem láttára amikor 10 éves sem voltam.13 éves koromig bevizeltem.

2015. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy az intim torna ezen segítene, inkább valamiféle belső szorongás lehet a háttérben. Kérdező, a balesetről nem, de a kiváltó okokról talán lehetne beszélni. Persze nem úgy kell indítani, hogy "Drágám, mi történt veled, hogy bepisiltél álmodban?", hanem inkább "Történt valami mostanában, ami aggaszt?" Vagy valami ilyesmi. 21/L
2015. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

És igen, ha nem ilyen jellegű a problémája, akkor pedig urulógia.

2015. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát azért itt vannakvélemények.

Az utolsóval egyetértek, én is így gondoltam.


A pszichológus stb. Ilyesmit nem. Ekkora ügyet nem szeretnék belőle csinálni, mert ez még csak 1x történt meg.


Bízom abban, hogy sikerül picit beszélgetni, nem más a vacsiról aztán picit áttérni a lelkivilágára. Bizalom az van...minden tekintetben az első barátja vagyok, és azért szoktunk jókat beszélgetni.

2015. febr. 21. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!