Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a probléma? Így már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Így már biztos nem fog működni a kapcsolat.

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon sok csalódás ért már vele kapcsolatban. De szeretem(bár már ez is kezd elhalványulni).

A lényeg, hogy két éve nem volt orgazmusom. Már nem is emlékszem, hogy milyen egy jó szex. Neki kb 4-5 perc és vége van mindennek, nagyon hamar elélvez. Próbáltam neki segíteni, de semmire nem mentem vele. Mostanra ott tartok, hogy semmi szexuális vonzalmat nem érzek iránta(pedig amúgy egy nagyon jó pasi). Azt hittem azért nincs libidóm mert a fogamzásgátló taccsra vágta, de rájöttem, hogy csak a páromhoz nincs kedvem. Amúgy rettenetesen kívánom a szexet. De belefáradtam abba, hogy vele inkább munka a szex, nem kikapcsolódás.

Mit lehet tenni ezzel? Vagy ez már veszett ügy? :(


2015. febr. 21. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elvesztetted a szexuális vonzalmadat iránta akkor ez egy igen nehéz ügy lesz....
2015. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy nehéz vagy lehetetlen ügy. :)
2015. febr. 21. 09:24
 3/9 supra01 ***** válasza:
Az a kérdés, hogy meg tudod-e ezt vele beszélni, és meg akar-e változni. Ha nem, akkor szerinted van értelme a kapcsolatotoknak?
2015. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Írod, hogy két éve nem volt orgazmusod. És erről a párod tud? Ha igen, akkor miért nem tett ez ellen valamit? Ha meg nem tud, akkor meg minek vagy vele, ha egy ilyen apró, de lényeges dolgot se beszélsz meg vele?

A szexualitásról alap, hogy beszéljen a pár egymással. Ha neki nem mondod, hogy nincs orgazmusod, akkor ő azt honnan fogja kitalálni?


4-5 perc? És az neki elég?

Jó lenne, ha leülnétek és megbeszélnétek a dolgokat, mert azt nem hiszem el, hogy nem veszi azt észre, hogy ez a 4-5 perc nagyon kevés és azt sem hiszem el, hogy nem veszi észre, hogy kezd lankadni a kedved iránta.

Ha meg semmi sem vesz észre, akkor lehet, hogy nem is számítasz neki, mert aki szeret, az figyel a másikra és törődik vele.


Üljetek le és beszéljétek meg az egészet, mert anélkül ez nem fog menni!

2015. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam már vele megbeszélni, de leginkább csak besértődik, mint valami óvodás.

Már abba is belefáradtam, hogy mutogassam neki, hogyan jó nekem. Úgysem úgy csinálja.

De szeretem így nehéz.. :/

2015. febr. 21. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz egy olyan férfit szeretni, aki tulajdonképpen semmibe vesz téged, és csúnyán fogalmazva, csak a játékszerének használ téged?

Nem érdekli, hogy neked a kedvedre tegyen? Megsértődik, ha beszélsz erről?

És kijelented, hogy szereted?


Nagy gondok lehetnek itt, azt hiszem!


Hát, ha ennyivel te megelégszel, amennyit most kapsz, ahelyett, hogy szakítanál, az már a te döntésed!

2015. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem elégszem meg ennyivel, de szeretem őt. És így nagyon nehéz szakítani. Okom ezelőtt is lett volna rá, de nem tudtam elengedni. Most már egyre jobban érzem, hogy ő nem való nekem, nem tesz boldoggá(nem csak szexuális téren). De még mindig szeretem és kötődöm hozzá.

Ezért reménykedtem, hogy meglehet ezt valahogy oldani.

2015. febr. 21. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem most kell reménykedni, hanem eddig kellett volna.

Tényleg úgy gondolod, ha eddig nem tett semmit, akkor ezek után tényleg fog és meg fog változni?

Ne légy ennyire naiv!

Persze, nehéz elengedni valakit, akivel eddig voltál, meg érzelmileg kötődtél hozzá, de ahogy látod, az idő is megmutatta, hogy még sem ő való hozzád! Te magad látod a jeleket és ne akard itt és saját magad előtt a mártírt játszani, hogy még mindig szereted, meg, hogy reménykedsz! Miben reménykedsz?


Légy erős, minél tovább húzod a dolgot, minél később szakítasz vele, annál nehezebb lesz elengedned és ezzel csak magadnak ártasz!

2015. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. febr. 21. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!