Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel engeszteljem ki? Ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel engeszteljem ki? Ez az ajánlat tényleg olyan megalázó lenne?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a 17. születésnapom és a barátom mondta, hogy a hétvégére ne szervezzek semmit, mert elmegyünk a kedvenc magyarországi wellnesshotelembe. Csak ott elég magasak az árak az Ő pénztárcájához viszonyítva, meg ugye kocsival is mennénk, ami Neki plusz pénz. Ezért felajánlottam, hogy mivel Neki úgyis hamarosan névnapja lesz (márciusban), akkor az Ő részét kifizetem én és ez lesz az ajándéka. Csak mert nekem ez nem olyan nagy összes, Ő viszont tök sokat spórolt miatta, meg nem szeretném, hogy a szülei azt gondolják, hogy Nekik kell finanszírozniuk az ilyen programjainkat.

De a barátom erről hallani sem akar, mert ez milyen megalázó, meg hogy én annyit sem nézek ki belőle, hogy egy ilyen helyre el tud vinni, stb.


Szeretnék menni, mert ott feküdnénk le először, de azt meg nem akarom, hogy azt gondolja, engem ilyen helyekre kell vinnie azért, hogy boldog legyek.


2015. febr. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen makacs a barátom a pénzügyekben. Sajnos nem találtam még rá megoldást.
2015. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megertelek, velunk is igy van. Em nagyon nem szeretem, ha a baratom draga dolgokat vesz nekem, vagy fizeti a mozit...stb. De ha en ajanlottam fel neki, hogy fizetem teljesen kiakadt :/ Mi leultunk, megbeszeltuk, azota mindenki a maga reszet fizeti, igyekszunk sajat keszitesu ajandekokat adni. Persze azert neha mondjuk meglep egy hosszu seta utan uditovel, de az mas :)

Ti is uljetek le, oszinten mond el, amit gondolsz. Ha igazan szeret meg kell, hogy ertse :)

2015. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy olyan világban élünk ahol a szeretet az irányadó! Nem a hol weĺlnessezzünk! Ki mit gondol a másik anyagi helyzetéröl.
2015. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahol megértem, ha megalázónak érezte, hogy meghívott, magyarul felvállalt valamit, hogy azt ő anyagilag is állja, te meg ki akarod fizetni a részét.

Viszont nem értem, mire fel szükséges neki erőn felül gavallérkodnia? Téged olvasva látható, hogy nem ettől lesz jó fej a szemedben, nem ezért szereted. Úgy vélem, ezt tudnia kéne, hiszen nagyon közel álltok egymáshoz, gondolom jobban ismer, mint az itt olvasók.

Bár vannak férfiak szép számban, akik nem azért csinálják ezt, mert azt hiszik, csak ezzel tudják lenyűgözni a barátnőiket. Maguk miatt fontos, ettől érzik magukat férfinak.

2015. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!