Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap nagyon elkapott a féltékenység s belenéztem ismét a párom telefonjába tudom hogy nem csal meg az bánt hogy sok mindent ide ír ki és nem velem beszéli meg. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap is bele néztem a telefonjába nem találtam semmit de nem is az a lényeg hanem hogy ide írja ki azt ami bántja és nem velem beszéli meg!! Tegnap nagyon elvetettem a sulykot lekódolta a telefonját én meg addig nyomkodtam míg puk kódot nem kért. Nem akar velem beszélni azóta és csak jobban hajtogatja hogy nem érez semmit!!! Este kérdeztem tőle egy hosszú beszélgetés után hogy szeret velem lenni? A válasza igen volt!!!!! Kérdeztem szereted ha ölelgetlek a válasz igen volt arra is hogy szereti ha simogatom az arcát!! A telefont megmentettem megtaláltam a puk kódot kiütöttem de újra lekódolta s hiába kérem nem szedi le!!!! És semmit nem akar mondani annyit mond hogy nem akar velem lenni ....de én megbolondulok érte s nem tudok nélküle élni miatta mellette lettem férfi!!! Hogy oldjam ezt meg??? ...24 éves srác vagyok..
2014. jún. 23. 07:39
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%

Széttört a bizalom, nem bízik már benned, hiába szeret. Megfojtottad a nyomozgatásoddal.

Innen nehéz újra felépíteni egy kapcsolatot. Szerintem ne erőlködj most, ne zaklasd, ha úgy érzi, majd visszamegy. Mindkettőtöknek meg kell tanulni nyitni a másik felé.

2014. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%

Úgy, hogy tényleg légy férfi! Fogadd el, hogy ennyi volt a kapcsolatotoknak. Lépj ki belőle, és akkor minden kiderül. Ha ragaszkodik hozzád, szeret téged, ha elfogadja, hogy vége, akkor már nem szeret.


Nem függhetsz senkitől olyan mértékben, hogy ne tudd élni az életed nélküle!!!

2014. jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon éretlenül viselkedsz. Döntsd el hogy kivel van bajod: a társaddal, vagy önmagaddal?
2014. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 mustafa33 ***** válasza:
93%

Férfinek lenni nem azt jelenti, hogy birtokolsz egy nőt.

Akkor leszel férfi, mikor megtanulod, hogy elsősorban szeretni kell és akit szeretsz azt becsülöd is és akit becsülsz abban megbízol.

2014. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
76%
Már elvesztetted a bizalmát, én sem akarnék olyan emberrel lenni, aki a holmijaimban turkál, a féltékenységet nem lehet elviselni, az ember olyankor menekül, mert ez csak rosszabb lesz.
2014. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
46%

Akkor TI NEM OLVASTÁTOK a tegnapi kérdést!!!


A hölgynek egyértelmüen mentális problémái vannak. Semmi nem jó neki, de annak az ellenkezője sem. Nem tudja, hogy mit akar, de azt sem, hogy mit nem!

Ragaszkodik kérdezőhöz, de el is mehet ha akar.


Kérdező, párodnak egyértelműen szakorvosi segítségre van szüksége. Ha kitartasz mellette és segíted ebben, az nagyon szép lenne tőled.


De lehet, hogy ő ebben kérdésben sem tudja, hogy mit akar!

2014. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
44%
Én csak azt nem értem,hogy hogy jön ide a telefon?Azt mondod ide írja ki azt,ami bántja.Miért jutott eszedbe hogy a telójában kutakodj?
2014. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
59%
Milyen vaskos ítélkezések, a tények ismerete nélkül! Büszkék lehettek magatokra!!!
2014. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
65%
5ös linkelnél kérdést is, mert nem mindenki tölti itt a napját...
2014. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
58%

A tegnapi kérdés alapján meg szerintem ragaszkodik a lány a kérdezőhöz, de a kérdező nem tud viselkedni, és féltékenykedik össze-vissza.

Tegnap leírta, hogy TUDJA, hogy nem csalja meg a lány, ahhoz képest ma beleolvas a telefonjába...

Egyébként meg szerintem a srácnak vannak leginkább mentális problémái, mert oké, belenézni más telefonjába szimplán gerinctelenség, de addig nyomkodni, amíg az már PUK kódot kér??!?

2014. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!