Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek nem volt x éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nem volt x éves korában kapcsolata egyesek miért csinálnak belőle nagy ügyet?

Figyelt kérdés
Nem mindenkire jellemző, de vannak ilyen sekélyes, sík, buta emberek mind fiúból mind lányból, akik azt nyomatják, hogy akinek nem volt még x évesen kapcsolata azoknak komoly gondjuk. De most komolyan honnan veszik, hogy tényleg bajuk van? Mikor annyi mindennel elmehet egy életkorszak. Abba nem gondolnak, hogy lehet egy normális partnert keres és nem akar csalódásokat, pofára eséseket átélni, és ezért keres komolyabbat. Úgy látom azoknak az embereknek van baj az agyukkal akik foglalkoznak az illető múltjával és nagy dobra verik. Érdekes az intelligensebb emberek ezzel nem foglalkoznak, csak azok akik alapból buták vagy tele vannak csalódásokkal, sértettséggel, eddig ezt vettem észre.
2015. febr. 21. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Persze nem kell foglalkozni ilyenekkel, de azért pl ha egy nőnek, vagy egy férfinak 30 éves koráig max 1 kapcsolata volt akkor ott már valami gond van.
2015. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És honnan veszed ezt? Ismered őket? Nem? Na látod érvek nélkül válaszoltál, te se lehetsz valami agytröszt.
2015. febr. 21. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal a nővel sem, akinek 30 éves koráig nem volt egy kapcsolata sem. Csupán annyit jelent, hogy igényes, és nem találkozott még olyan férfivel, akivel elképzelné az életét.
2015. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
30 éves korukra általában megtalálják a partnerüket, de szerintem semmi rossz nincs abba, ha csak 1-2 kapcsolatuk volt előtte vagy az se, ha nem volt az ő döntésük. Azzal lovagolni, hogy kinek mennyi partnere volt eléggé szánalmas, mivel nem az számít nem attól lesz valaki. Érdekes nagyon lovagolnak ezen a tapasztaltságon, de az ilyen emberek legbelül nagy nullák és inkább az ő fejükben van gond.
2015. febr. 21. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:

felesleges ebből nagy ügyet csinálni, viszont valahol érthető, hogy sokan furcsán néznek egy az átlagos társadalmi mintától eltérő esetre.


Az - szerintem - sokkal előnyösebb , ha már tinédzserkorban elkezdődik a pasizás/csajozás, fiatalon túlesik egy két csalódáson, kapcsolatépítési bakin mert ezekkel olyan tapasztalatot szerez az ember, ami később megfelelő alapot adhat egy hosszú távú kapcsolatnak. ( még mielőtt valaki beleköt, ez nem egyenlő azzal, hogy 15 évesen kefél fűvel-fával..).

Mire így eljut az ember a húszas éveinek elejére, közepére akkor már akad némi gyakorlati tapasztalata a társas életben, a szexben, kinövi a gyerekkori hülyeségeit és már tudja mit lehet és mit nem.


Sok olyan kérdés van a gyakorin is,ami arról szól, hogy bla bla bla szűz vagyok, gáz 23/L,25/L stb.. Nem gáz. Az a gáz, amikor összekerül egy "normálisan" felnövő korabeli sráccal (vagy fordítva, tökmindegy), aki mellett jönnek majd a problémák. Ebben a korban már a rosseb sem vár egy jó dugásért, mert lehet itt fogja megszerezni az első "kapcsolatból" származó élményeit, tapasztalatait itt cisnálja meg az első hülyeségeit, amiken más már 3-4-5-6 éve túl van..


Ha ezt megtoldjuk valamilyen belső gonddal ( mondjuk pár éve már rágódott azon, hogy minden ismerőse kapcsolatban van, ő meg nem ) akkor az első kudarcokat nem biztos, hogy fel fogja tudni dolgozni. Ismerősök között volt ilyen, 21 évesen lett először pasija pár hónap után szakítottak, a csaj majdnem öngyi lett, majd jött a széttetoválom és piálok ezerrel korszaka.. Hurrá.. Ezeket a fiatalok, amikor jönnek-mennek a kapcsolatok sokkal könnyebben feldolgozzák.


Szerintem nem az a lényeg, hogy számoljuk a strigulákat, mert az tényleg ökörség, viszont a kellő tapasztalat megszerzése úgy 21-25 éves korig fontos, mert ez adja az alapját egy normális, hosszú távú ( akár több évtizedes) kapcsolatnak.


"Érdekes az intelligensebb emberek ezzel nem foglalkoznak"

Ők is foglalkoznak vele, csak ők ki tudják fejezni magukat úgy, hogy az az illetőre nézve nem sértő továbbá el tudják dönteni, mi az amit megemlítünk egy adott helyzetben és mi az amit nem.

2015. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amiket írtál nem mindenkire jellemző. Nem mindenkiből jönnek elő ezek a párkapcsolati hülyeségek, mint írtam vannak akik komolyabb kapcsolatot keresnek.
2015. febr. 22. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg komolyan szeretnék 13724 elemből összerakni egy dízelmozdonyt, bár még sosem csináltam, de biztosan elsőre királyul fog sikerülni, mert én tök komolyan gondolom... :D
2015. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Grat, hogy két különböző dolgot hozol fel, szívből gratulálok az ügyes érvelésednek!
2015. febr. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!