Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm kezd eltávolodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm kezd eltávolodni tőlem el akar hagyni mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem akarom őt elveszíteni már mindent megpróbáltam de őt nem nagyon érdekli azt mondja szeret de én ezt nem ugy látom mostanában alig beszélünk fontosabb neki a hobbija mint én egyre jobban távolodunk el egymástól de én nem akarom őt elveszíteni már mindent megtettem!

#fo-tel #re-lax #masz-szás #bab-zsák #bőr-ü-lő .
2015. febr. 21. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent még nem tettél meg. Még annyit megtehetnél, hogy elfogadod a döntését.
2015. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hét ennek vége lesz akár mit is csinálsz én is így jártam szóval törődj bele.
2015. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz ki jobban, mint a másik srác, akit talált helyetted!

(Kulcsszavak: wtf?)

2015. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pedig már mindent megtettem nem tudnám feldolgozni ha elvesziteném mit mondjak neki?

már komolyan nem tudok mit tenni

2015. febr. 21. 12:02
 5/6 anonim válasza:

Én is most így vagyok..:(Fontosabb neki a suli meg az ottani barátnője és barátja és így mondhatni nem is foglalkozik velem ,de ő is mindig kondja h szeret szeret...de nem hiszem ezt el..mert szinte mindig en irtam ra most megfogadtam nem írok neki..hátha ír de nem ..eddig...meg amikor mondom h találkozunk pl a szünetbe én azt veszem eszre h vagy kiprobalja keruni a témát de inkább kifogásokat keres (vagyis szerintem csak kifogások amiket mond)pl sokat kell tanulni ,vagy mennek a rokonokhoz stb. Ja meg azt mondja h nem tudja és ekkorén mar szoktam tudni h ebből tuti nem lesz semmi.Egyszer mondta még január elején még megbeszéltuk h majd elmegyünk korizni valamikor és kb azóta is"megyünk korizni"(nem mmentunk még el de már nem is fogunk..tul jo idővan már a műjégpályához is)

Na és ebben az egészben azt nem értem hogyha nem akartalálkozni vagy nem isszeret mi a jóó ***ért nem mondja?! Én már mondtam neki h nyugodtam mondjon igazat meg mondja meg ha valami baja vvan.inkább tujam az igazat mint h félrebeszéljen mert az mégrosszabb számomra.

Például ezt te is mondhatnád neki ha arrol van szô.

Ja meg ezt nem mondtam neki de ha megmondaná a frankót akkor legalább tudnám mit tegyek (vagy nem barátkonékvele[mert nekem ilyenre nincs szuksegem]vagy megbeszélnénk h beosszuk az időnk es szanunk egymasra időt ha tényleg szeret mint barátot)

Többet én se tudok inkább nekem is tanács kéne!.

/És tényleg bocsii hogy ide írtem le de ezt most kikellett engednem valakinek és pont a te szitudhoz illik./Meg tényleg nekem is helping kell! :(:/

2015. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vivi:3

ugyan igy vagyok ahogy te :( mindig azt mondja hogy szeret de ezt nem hiszem el mindig mondja hogy soha nem hagy el stb. 2 hete kezd eltávolodni tőlem ugy erzem szep lassan el megy tőlem... én már nem tudok mit tenni ha a csillagokat hoznám le neki az sem lenne elég....

2015. febr. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!