Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32-37 körüli fiúk között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32-37 körüli fiúk között lehet még olyan pasit találni, aki normális és még nincs gyereke, de majd szeretne?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm nagyon sok év után szakított a párjával. Most azt mondja, hogy egyedül fog maradni, mert vagy gyereke van már vagy nem százas agyilag az említett korosztály. Tényleg ilyen kilátástalan egy 34 éves nő helyzete?
2015. febr. 21. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es a legnormálisabb gondolkozású csaj a világon! :) amúgy meg vmilyen szinten mindenkinek van vmi zakkantsága, nincs ember, akivel ne lenne baj
2015. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem az a nem normális, hogy 34 évesen a "barátnőd nevében" teszel fel kérdést.


hiába adunk statisztikákat, az nem jelenti, hogy nem kell sokat várnod vagy sokat tenned, hogy jó legyen.


természetesen aki a szokásos társadalmi értékekre fogékony és vonzó a személyisége, annak már van kapcsolata, ha akar.

30 éves vagyok, és találtam korombeli férfit, aki érdekel engem. szerencsére egyáltalán nem normális.


mellesleg nincs olyan, hogy egy egész korosztály bekattan. van olyan, hogy ha nem jön össze, ami mindent elterveztél, akkor 30 körül kezdesz elkeseredni, és ez meglátszik rajtad. de nincsenek rejtélyes bekattanások, mindennek megvan az oka. hiába állítod be úgy, hogy minden tökéletes volt köztetek.

valami nem volt jó vagy hiányzott.


a gyerek tényleg nehéz ügy. aki tényleg akar, gondolom, már fiatalabb korában törekszik rá.

és minden elromolhat, ha a szerelmed megérzi, hogy gyerekgyárosnak kell, és csak mellékesen szerelmi partnernek.


sok sikert. kivételek mindig vannak. a legtöbb, amit tehetsz, hogy sokfajta helyre jársz, vagy legalább sokat vagy a szabadban.

2015. márc. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!